Archiwum 2020

15 września 2020
Паркоўка падчас канцэрту "Салідарныя з Беларуссю"

26 верасня на Нацыянальным стадыёне PGE Narodowy адбудзецца канцэрт "Салідарныя з Беларуссю". У дзень мерапрыемства для гасцей арэны будзе даступная паркоўка на тэрыторыі, прылеглай да стадыёну PGE Narodowy.

15 września 2020
Koncert "Solidarni z Białorusią"

Biało-czerwone barwy PGE Narodowego 26 września 2020 roku będą miały szczególne znaczenie. Polska flaga pojawi się w sąsiedztwie historycznej flagi białoruskiej i dumnie wyrazi sprzeciw wobec łamania praw człowieka i zasad demokracji na Białorusi. W sobotę 26 września na płycie areny odbędzie się koncert "Solidarni z Białorusią" podczas którego zaśpiewają największe polskie
i białoruskie gwiazdy. Wstęp na wydarzenie jest możliwy po pobraniu bezpłatnej wejściówki ze strony www.koncertbialorus.pgenarodowy.pl.

15 września 2020
Wyrażamy solidarność z Białorusią

Biało-czerwone barwy PGE Narodowego 26 września 2020 roku będą miały szczególne znaczenie. Polska flaga pojawi się w sąsiedztwie historycznej flagi białoruskiej i dumnie wyrazi sprzeciw wobec łamania praw człowieka i zasad demokracji na Białorusi. W sobotę 26 września na płycie areny odbędzie się koncert "Solidarni z Białorusią", podczas którego zaśpiewają największe polskie i białoruskie gwiazdy. Wstęp na wydarzenie jest możliwy po pobraniu bezpłatnej wejściówki ze strony www.koncertbialorus.pgenarodowy.pl.

15 września 2020
Выказваем сваю салідарнасць з Беларуссю на PGE Narodowy

Бела-чырвоныя колеры PGE Narodowy 26 верасня 2020 г. будуць мець асаблівае значэнне. Польскі сцяг з'явіцца побач з гістарычным беларускім сцягам і з гонарам выкажа сваю пазіцыю супраць парушэння правоў чалавека і прынцыпаў дэмакратыі ў Беларусі. У суботу, 26 верасня, на арэне стадыёна пройдзе канцэрт “Салідарныя з Беларуссю”, падчас якога заспяваюць славутыя польскія і беларускія зоркі. Уваход на мерапрыемства магчымы пасля спампавання бясплатнага квітка з сайта www.belaruskikancert.pgenarodowy.pl.

15 września 2020
Parking podczas koncertu "Solidarni z Białorusią"

26 września na PGE Narodowym odbędzie się koncert "Solidarni z Białorusią". W dniu wydarzenia dla gości areny będzie dostępny parking na błoniach PGE Narodowego.

13 września 2020
Zobacz zdjęcia z pierwszych urodzin Smart Kids Planet

W weekend 12-13 września Smart Kids Planet - Centrum Mądrej Zabawy, które znajduje się na PGE Narodowym świętowało swoje pierwsze urodziny. Na najmlodszych z tej okazji czekało wiele atrakcji i kreatywnych warsztatów. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

13 września 2020
Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym - 2. edycja [ZDJĘCIA]

13 września na PGE Narodowym odbyła się druga edycja charytatywnego happeningu biegowego "Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym". Bieg ma na celu zwrócenie uwagi na znaczącą rolę oddawania krwi i szpiku we współczesnym świecie.

12 września 2020
Napis "Solidarni z Białorusią" na elewacji areny

W dniach 12-13 września na elewacji areny pojawi się napis – "Solidarni z Białorusią". W ten sposób PGE Narodowy przyłącza się do mającej ogólnoświatowy zasięg akcji #LightForBelarus, która jest gestem solidarności dla naszych sąsiadów, upominających się z odwagą o demokrację i wolność.

10 września 2020
Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym

W niedzielę 13 września 2020 r. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się druga edycja charytatywnego happeningu biegowego "Wybiegaj Krew i Szpik na PGE Narodowym". Bieg ten jest wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Daj Siebie Innym i Fundacji Action-Life i ma na celu zwrócenie uwagi na znaczącą rolę oddawania krwi i szpiku we współczesnym świecie.

09 września 2020
Pierwsze urodziny Smart Kids Planet na PGE Narodowym!

Smart Kids Planet to pierwsze w Polsce Centrum Mądrej Zabawy obecne na PGE Narodowym od września 2019 roku. Z okazji pierwszej rocznicy rozpoczęcia działalności, już 12 i 13 września Centrum wypełni się wyjątkowymi gośćmi, nowymi atrakcjami i kreatywnymi warsztatami. Czego dokładnie możemy się spodziewać w trakcie urodzinowego weekendu?