Archiwum 2021

10 czerwca 2021
Zapoznaj się z wytycznymi epidemicznymi

Zapoznaj się z wytycznymi epidemicznymi związanymi z uczestnictwem w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym.

02 czerwca 2021
Bramy PGE Narodowego znowu otwarte

PGE Narodowy ponownie udostępnił swoje tereny zewnętrzne mieszkańcom Warszawy. Mierząca kilometr promenada, która otacza koronę stadionu, to jedno z najchętniej wybieranych miejsc do jazdy na rolkach czy longboardach. Miłośnicy biegania ucieszą się z otwarcia terenów zielonych otaczających stadion.

01 czerwca 2021
Konkurs: "PGE Narodowy oczami dziecka"

1 czerwca to najbardziej wyczekiwany dzień w roku przez wszystkie dzieci w Polsce. Bardzo tęsknimy za wszystkimi gośćmi, ale chyba najbardziej za dziećmi. Ich beztroski śmiech i dziecięca radość podczas wycieczek, urodzin i imprez dodają PGE Narodowemu pozytywnej energii.

27 maja 2021
Miłosne rozgrywki na tle wielkich, sportowych emocji... na PGE Narodowym!

Powrót do normalności oznacza, że PGE Narodowy nareszcie ponownie może stać się areną dla wielkich sportowych i kulturalnych wydarzeń. Zanim jednak usiądziemy na trybunach największego tego typu obiektu w Polsce, możemy podziwiać go w komedii romantycznej "Druga połowa". Zdjęcia do filmu powstawały w prawdziwych przestrzeniach stadionu, nieznanych dotąd szerszej publiczności, kuluarach, w które każdy kibic chciałby zerknąć, a nie miał dotąd takiej możliwości.

24 maja 2021
W jakich samochodach po mistrzowskie tytuły

W Rajdowych Mistrzostwach Europy (FIA ERC) zawodnicy walczą nie tylko o tytuł w klasyfikacji generalnej, lecz także w poszczególnych klasach przeznaczonych dla załóg w różnych typach samochodów. Jak wygląda struktura kategorii w europejskim czempionacie i w jakich samochodach załogi ruszą do walki w ORLEN 77. Rajdzie Polski, który zainauguruje sezon FIA ERC?

21 maja 2021
Oświadczenie spółki w sprawie umowy ze Smart Kids Planet

W artykule opublikowanym 21 maja 2021 na portalu naTemat.pl właściciele Smart Kids Planet sp. z o.o. sp.k., którzy są Najemcą powierzchni na terenie PGE Narodowego zadeklarowali, że "czują niesprawiedliwość i rozczarowanie" z powodu tego, że operator obiektu nie przedłuży umowy poza okres objęty dotychczasową umową.

21 maja 2021
Wakacyjna Szkoła Gokartowa

Planujesz aktywny wypoczynek dla swojego dziecka podczas wakacji? Zapisz go na Wakacyjną Szkołę Gokartową i zapewnij mu niezapomnianą zabawę na torze gokartowym.

20 maja 2021
Komunikat 2021 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland

Decyzja związana z 2021 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland została podjęta. W 2021 roku Grand Prix w Warszawie na PGE Narodowym nie odbędzie się ze względu na trwającą pandemię, o czym wspólnie zadecydowały: PZM, FIM i BSI Speedway.

19 maja 2021
Szpital tymczasowy wstrzymuje działanie na PGE Narodowym. Powrócą wydarzenia całostadionowe

Szpital Narodowy kończy działalność w obecnym kształcie. W maju ostatni pacjent opuści obiekt, a przestrzeń pierwszego polskiego szpitala tymczasowego zostanie przygotowana do ewentualnego uruchomienia w przyszłości. Oznacza to, że PGE Narodowy powraca do pełnienia swojej podstawowej funkcji: jednej z najnowocześniejszych w Europie aren wielofunkcyjnych, na której odbywają się całostadionowe wydarzenia sportowe, kulturalne i społeczne.

18 maja 2021
Jeden obiekt, wiele możliwości

PGE Narodowy jest znany jako Dom Reprezentacji Polski w piłce nożnej, miejsce organizacji koncertów największych światowych gwiazd i największe w Polsce lodowisko. Ale to nie wszystko.