Archiwum 2021

15 listopada 2021
Reprezentacja Polski pokonana przez Węgrów 1:2

Reprezentacja Polski przegrała z Węgrami 1:2 w meczu el. MŚ 2022. Jedynego gola dla Biało-Czerwonych strzelił w 61. minucie Karol Świderski.

15 listopada 2021
Jak powstawała murawa na PGE Narodowym?

"Priorytetem dla mnie jest przygotowanie murawy, która spełni oczekiwania zarówno piłkarzy jak i kibiców" - mówił Włodzimierz Dola, prezes operatora PGE Narodowego stając za sterami stadionu. Po organizacji czterech meczów w 2021 roku możemy to ogłosić: zrobiliśmy to!

14 listopada 2021
Informator dla kibiców: Polska - Węgry

15 listopada na PGE Narodowym odbędzie się mecz eliminacji MŚ 2022 Polska - Węgry. Wybierasz się na to spotkanie na PGE Narodowy? Sprawdź najważniejsze informacje dla kibiców.

10 listopada 2021
Wielka Fabryka Elfów powraca na PGE Narodowy

Od 23 listopada na PGE Narodowym ponownie będziemy gościć Wielką Fabrykę Elfów. Jak co roku dzieci nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom odnaleźć Ósmą Legendę.

08 listopada 2021
Niepodległa Piątka na PGE Narodowym [ZDJĘCIA]

Na PGE Narodowym odbył się bieg "Niepodległa Piątka". W ramach zawodów rozegrano otwarte mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn na dystansie 5km. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

05 listopada 2021
Zmiana funkcjonowania bram stadionu w dniu 7 listopada

Ze względu na organizowany w najbliższą niedzielę bieg "Niepodległa Piątka", większość bram stadionu będzie zamkniętych. Kibiców biegu zapraszamy do wejścia na teren PGE Narodowego bramą nr 3.

04 listopada 2021
Wycieczki po stadionie w językach obcych

Zwiedzanie największego stadionu w Polsce, jakim jest PGE Narodowy to stały punkt na turystycznej mapie Warszawy. Arena jest także dostępna dla obcokrajowców!

03 listopada 2021
PGE Narodowy – dom reprezentacji Polski

PGE Narodowy to wyjątkowe miejsce dla piłkarskiej reprezentacji Polski. Nie bez powodu stadion jest nazywany Biało-Czerwoną Twierdzą. Nasza kadra nie przegrała na arenie od ponad 7 lat. Wybierając się na wycieczkę po stadionie możesz zobaczyć miejsca, w których reprezentacja Polski przygotowuje się do swoich spotkań.

30 października 2021
Uwaga! Zmiana wejścia na zwiedzanie areny

27 października 2021
Kup bilet parkingowy na mecz Polska - Węgry

Wybierasz się na mecz Polska - Węgry na PGE Narodowym samochodem? Już teraz możesz kupić tańszy bilet parkingowy online.