Archiwum 2022

16 grudnia 2022
Zapoznaj się z harmonogramem wycieczek po PGE Narodowym w grudniu 2022 r.

W grudniu zapraszamy gości pragnących odwiedzić PGE Narodowy do udziału w wycieczce z przewodnikiem trasą „Poczuj się jak VIP”. Wybierając tę trasę, zobaczysz najbardziej prestiżowe miejsca stadionu i zasiądziesz w najbardziej ekskluzywnych przestrzeniach areny, przeznaczonych dla najważniejszych gości PGE Narodowego, komentatorów, a także kibiców. To ty poczujesz się jak VIP!

16 grudnia 2022
Do końca roku kup tańsze bilety na 2023 ORLEN FIM SGP of Poland - Warsaw

Na niespełna pięć miesięcy przed żużlowym turniejem Indywidualnych Mistrzostw Świata na PGE Narodowym sprzedano już około połowy biletów na to wydarzenie. Organizatorzy wydarzenia przygotowali specjalną ofertę, w której do końca roku można nabyć bilety w niższych cenach.

15 grudnia 2022
PGE Narodowy wznawia swoją dzialałność

Informujemy, iż po miesięcznej przerwie spowodowanej wykryciem wady jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej dachu, PGE Narodowy - największa arena wielofunkcyjna w Polsce - ponownie otworzy swoje przestrzenie dla odwiedzających ją gości. Wszystkie elementy bypassu  odciążającego i zabezpieczającego wadliwy element zostały już założone i zgodnie z rekomendacją ekspertów stadion może wznowić swoją działalność. Otwarcie bram PGE Narodowego zaplanowano na 16 grudnia 2022. 

05 grudnia 2022
Red Hot Chili Peppers zagrają na PGE Narodowym!

05 grudnia 2022
MotoMikołaje przed PGE Narodowym!

W Warszawie odbyła się XIV edycja MotoMikołajek - akcji charytatywnej stołecznych miłośników motorów. W niedzielny poranek 4 grudnia, przebrani w stroje Świętego Mikołaja, na specjalnie udekorowanych pojazdach, motocykliści o wielkich sercach wyruszyli w paradę po ulicach stolicy. Cel inicjatywy jak zwykle był jeden – pomoc podopiecznym domów dziecka. Początek wyprawy zakończonej na placu Zamkowym, tak jak i w ubiegłym roku, miał miejsce na błoniach PGE Narodowego. Zobacz zdjęcia poniżej.

30 listopada 2022
Zmiany w funkcjonowaniu parkingu na błoniach PGE Narodowego

Z dniem 1 grudnia 2022 roku parking P+R Warszawa Stadion przestaje funkcjonować. Miejsca parkingowe wzdłuż nasypu kolejowego przy stacji SKM stają się częścią parkingu na błoniach PGE Narodowego.

29 listopada 2022
Bypass dotarł na PGE Narodowy

Bypass, wyprodukowany  przez włoską firmę Cimolai, która była wykonawcą konstrukcji dachu PGE Narodowego, dotarł już na stadion. W chwili obecnej czekamy jeszcze na kilka elementów dodatkowych bypassu, które mają dotrzeć do Warszawy we wtorek, 29 listopada. Po dostarczeniu wszystkich elementów bypassu wykonawcy przystąpią do jego montażu. 

28 listopada 2022
Metallica powraca na PGE Narodowy!

25 listopada 2022
PGE Narodowy przyłącza się do akcji BohaterON

PGE Narodowy po raz kolejny włącza się do akcji "BohaterON – włącz historię". To ogólnopolska kampania, mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. W jej ramach na elewacji areny pojawi się napis "BohaterON".

25 listopada 2022
Imagine Dragons - Mercury World Tour