Archiwum 2022

01 marca 2022
Napis "Niezłomni" na elewacji PGE Narodowego

"Niezłomni" to napis, który 1 marca pojawi się na elewacji PGE Narodowego z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. 

27 lutego 2022
Zobacz esportowe zmagania polskich zawodników!

Dnia 26 lutego na PGE Narodowym polscy reprezentanci zmagali się w esportowym wydarzeniu 2022 UCI Cycling Esports World Championships.

23 lutego 2022
Sprawdź interaktywną mapę areny!

23 lutego 2022
Zwiedzanie PGE Narodowego możliwe 7 dni w tygodniu!

Jedna z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Polsce dostępna jest dla zwiedzających od poniedziałku do piątku! Wybierz się na wycieczkę z przewodnikiem lub zobacz wnętrze obiektu z górnej trybuny punktu widokowego.

10 lutego 2022
PGE Narodowy włącza się w obchody upamiętniające działalność Armii Krajowej

14 lutego 1942 roku to wyjątkowa data w historii Polski. 80 lat temu oficjalnie przemianowano Związek Walki Zbrojnej w Armię Krajową. Z tej okazji Instytut Pamięci Narodowej przygotował wiele przedsięwzięć upamiętniających tę największą podziemną armię Europy. Do akcji włączył się także PGE Narodowy, na którego elewacji 14 lutego pojawi się napis "AK z miłości do Polski". 

01 lutego 2022
Włodzimierz Dola członkiem Rady Programowej Sport Biznes Polska

Prezes operatora PGE Narodowego - Włodzimierz Dola został członkiem Rady Programowej Sport Biznes Polska - branżowej organizacji integrującej środowisko sportu i biznesu w naszym kraju. 

31 stycznia 2022
Czesław Michniewicz nowym trenerem reprezentacji Polski

Na PGE Narodowym odbyła się oficjalna prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski, którym został Czesław Michniewicz. Szkoleniowiec podpisał umowę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej do końca 2022 roku z opcją przedłużenia.

29 stycznia 2022
Zobacz zmodernizowane przestrzenie zwiedzania PGE Narodowego!

W 2022 roku PGE Narodowy świętuje swoje 10. urodziny. Przestrzenie, po których na co dzień poruszają się goście podczas wycieczek z przewodnikiem, przeszły z tej okazji specjalną modernizację. Zostały odświeżone i wzbogacone o elementy nawiązujące do najważniejszych momentów dotyczących funkcjonowania obiektu w ciągu ostatniej dekady.

28 stycznia 2022
10-lecie PGE Narodowego. Zobacz wyjątkowy film!

W 2022 roku PGE Narodowy obchodzi swoje 10-lecie. W ciągu tej dekady arena przechodziła liczne metamorfozy. Jednego dnia była Biało-Czerwoną Twierdzą, a kolejnego odnotowywał rekordy frekwencji m.in. podczas Pikniku Naukowego w 2015 roku, na którym pojawiło się ponad 150 tysięcy gości. Zobacz, jak zmieniał się stadion w tym czasie!

28 stycznia 2022
Największa arena wielofunkcyjna w Polsce świętuje swoje 10. urodziny!

Ponad 15 milionów gości oraz tytuł najlepiej zarządzanej i najbardziej rozpoznawalnej areny wielofunkcyjnej w Polsce. PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego w tym roku świętuje swoje 10. urodziny. Jak wskazuje Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora areny, stadion w czasie tej dekady dał się poznać jako dynamicznie zmieniający się obiekt, który odgrywa szczególną rolę w życiu Polaków.