Archiwum 2022

27 lipca 2022
Informator – koncert Sting: My Songs

30 lipca na PGE Narodowym odbędzie się koncert Stinga. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami organizacyjnymi przed tym wydarzeniem.

25 lipca 2022
Iron Maiden po raz pierwszy na PGE Narodowym [GALERIA]

W niedzielę 24 lipca na PGE Narodowym po raz pierwszy zagościł długo wyczekiwany, heavy metalowy zespół Iron Maiden. Anglicy odwiedzili Warszawę w ramach trasy koncertowej "Legacy of the Beast World Tour 2022". 

22 lipca 2022
Informator: koncert Iron Maiden

W niedzielę 24 lipca, na PGE Narodowym, w ramach trasy koncertowej "Legacy of the Beast World Tour 2022", wystąpi angielski zespół Iron Maiden. Przed koncertem zapoznaj się z najważniejszymi informacjami oraz odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. 

19 lipca 2022
Rammstein na PGE Narodowym [ZDJĘCIA]

Pochodzący z Niemiec, kultowy zespół Rammstein, w sobotę 16 lipca po raz pierwszy zagościł na PGE Narodowym. Muzycy, wraz z niezwykle charyzmatycznym wokalistą na czele - Tillem Lindemannem, na największym stadionie w Polsce dali ponad 2 godzinny występ z niesamowitymi efektami dźwiękowymi i pirotechnicznymi.

14 lipca 2022
Informator: Rammstein

W sobotę, 16 lipca, na PGE Narodowym wystąpi niemiecki zespół Rammstein. Przed koncertem zapoznaj się z najważniejszymi informacjami oraz odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. 

12 lipca 2022
Narodowy Dzień Sportu – Fundacja Zwalcz Nudę po raz 10. zaprasza do ćwiczeń całą Polskę

3 mln ćwiczących osób, 5 000 wydarzeń i 100 sportowców – to podsumowanie dotychczasowych dziewięciu edycji Narodowego Dnia Sportu, wielkiego święta, które co roku ogarnia całą Polskę. Szkoły, siłownie, orliki, związki sportowe i inne organizacje otwierają swoje drzwi, organizują bezpłatne treningi, wspólnie ćwiczą i promują zdrowy tryb życia. Co roku w Narodowym Dniu Sportu biorą udział dzieci, dorośli i seniorzy, a wielkim finałem wydarzenia jest piknik na błoniach PGE Narodowego w Warszawie. W tym roku organizator – Fundacja Zwalcz Nudę – zaprasza na jubileuszową, 10. edycję Narodowego Dnia Sportu, która odbędzie się 18 września. 

09 lipca 2022
Niesamowity koncert Coldplay na PGE Narodowym! [GALERIA]

Zespół Coldplay zagrał na PGE Narodowym i stworzył niesamowity klimat na arenie. Tysiące kolorowych światełek wypełniło obiekt, dzięki specjalnie przygotowanym dla gości opaskom, a grupa wykonała na stadionie swoje największe hity. Artyści zagrali także jeden polski utwór "Sen o Warszawie". 

07 lipca 2022
Punkty gastronomiczne na koncercie Coldplay – Music Of The Spheres World Tour 2022

8 lipca na PGE Narodowym zagra zespół Coldplay! Jeśli wybierasz się na to wydarzenie, koniecznie sprawdź, gdzie znajdziesz punkty oferujące zimne napoje i przekąski na stadionie. 

05 lipca 2022
Informator: koncert Coldplay

8 lipca na PGE Narodowym wystąpi zespół Coldplay. Wybierasz się na ten koncert? Sprawdź najważniejsze informacje organizacyjne przed tym wydarzeniem.

27 czerwca 2022
Mecz reprezentacji Polski w ekskluzywnych lożach!

Spotkania reprezentacji Polski to wyjątkowe i pełne niezapomnianych, piłkarskich emocji wydarzenia na PGE Narodowym. Spędź je we własnej loży lub jednej z ekskluzywnych stref największego stadionu w Polsce. Poznaj ofertę PGE Narodowego i ciesz się najlepszym widokiem na murawę!