Archiwum 2022

18 marca 2022
Punkt nadawania numerów PESEL obywatelom Ukrainy. ПУНКТ ПРИСВОЄННЯ НОМЕРІВ PESEL ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ

Obywatele Ukrainy od soboty 19 marca 2022 roku mogą uzyskać numer PESEL w punkcie na PGE Narodowym. Punkt jest zlokalizowany w pobliżu recepcji głównej po wschodniej stronie areny.

15 marca 2022
Mija 11 lat od rozpoczęcia montażu membrany dachowej i szklanego dachu obiektu!

W marcu 2022 roku upływa dokładnie 11 lat od rozpoczęcia prac nad montażem membrany dachowej i dachu szklanego jednej z najnowocześniejszych aren wielofunkcyjnych w Polsce. Łączna powierzchnia dachu PGE Narodowego wynosi aż 6 hektarów! 

13 marca 2022
Targi WOW Fashion Select na PGE Narodowym [ZDJĘCIA]

W niedzielę 13 marca w Biznes Klubie PGE Narodowego odbyły się targi modowe WOW Fashion Select. Hasłem trzeciej edycji eventu było "Love yourself", czyli "Pokochaj siebie". Na uczestników czekały m.in. metamorfozy stylu, panele dyskusyjne, pokazy mody najbardziej znanych projektantów oraz bogata strefa wystawiennicza z najlepszymi markami modowymi. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

10 marca 2022
Zobacz zdjęcia z Targów eTradeShow

W czwartek 10 marca na PGE Narodowym odbyły się Targi eTradeShow, podczas których uczestnicy mieli szansę poznać najnowsze trendy w branży e-commerce, nawiązać wartościowe relacje biznesowe oraz poszerzyć wiedzę w obszarach sprzedaży czy marketingu internetowego. W programie wydarzenia, oprócz strefy wystawienniczej złożonej z prawie 80 wystawców, znalazły się także cztery sceny konferencyjne, prestiżowy konkurs oraz możliwość skorzystania z aplikacji mobilnej łączącej wystawców z odwiedzającymi służącej nawiązaniu cennych relacji biznesowych. Poniżej galeria zdjęć.

08 marca 2022
GK PGNiG uczci pamięć Ignacego Łukasiewicza

Z okazji 200. rocznicy urodzin oraz 140. rocznicy śmierci polskiego wynalazcy i filantropa, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo przygotowuje i wspiera wydarzenia upamiętniające życie oraz popularyzujące dorobek Ignacego Łukasiewicza.  

07 marca 2022
Zapisz się na studia zarządzania w sporcie i ucz się od najlepszych!

Do 15 marca trwa rekrutacja na roczne, prestiżowe studia podyplomowe FIFA/CIES Programme in Sports Management na Akademii Leona Koźmińskiego, jednej z najlepszych uczelni biznesowych w Polsce. Program realizowany jest we współpracy m.in. z PGE Narodowym, będącym także partnerem merytorycznym kierunku.

06 marca 2022
Targi Ślubne na PGE Narodowym [GALERIA]

Wiosenna edycja Targów Ślubnych odbyła się w niedzielę 6 marca na PGE Narodowym. Odwiedzający mieli szansę poznać najnowsze trendy i inspiracje, a także sprawdzić specjalne oferty przygotowane przez najlepsze firmy z sektora ślubnego. Nie zabrakło także ekspertów specjalizujących się w różnorodnych dziedzinach, którzy doradzali gościom przy wyborze wszelkich dodatków takich jak biżuteria, dekoracje, kulinaria czy makijaż. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

05 marca 2022
Zobacz zdjęcia z tegorocznych Targów Franczyza Expo

W sobotę 5 marca na PGE Narodowym odbyła się 4. edycja Targów Franczyza Expo. W Biznes Klubie skrzyżowały się drogi tych, którzy do zaoferowania mają biznesowy koncept z tymi, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze do posiadania własnej firmy. Podczas wydarzenia blisko 100 wystawców spotkało się z ponad dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Zobacz galerię zdjęć.

05 marca 2022
Finał Mistrzostw ZTPL Cycling Club [GALERIA]

W sobotę 5 marca 2022 roku na PGE Narodowym został rozegrany finał mistrzostw Polski społeczności skupionej wokół platformy Zwift, tj. ZTPL Cycling Club. Wzięło w nim udział 10 zawodników, którzy zostali wyłonieni podczas wyścigu eliminacyjnego. W celu zapewnienia równych szans, sportowcy współzawodniczyli na takich samych trenażerach, Wahoo Kickr V5. Było to pierwsze wydarzenie o takiej randze, podczas którego tak duża liczba zawodników rywalizowała pomiędzy sobą w jednej przestrzeni, którą była jedna z lóż PGE Narodowego. Zobacz fotorelację z tego wydarzenia!

01 marca 2022
Największa arena wielofunkcyjna w Polsce świętuje swoje 10. urodziny!

Ponad 15 milionów gości oraz tytuł najlepiej zarządzanej i najbardziej rozpoznawalnej areny wielofunkcyjnej w Polsce. PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego w tym roku świętuje swoje 10. urodziny. Jak wskazuje Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora areny, stadion w czasie tej dekady dał się poznać jako dynamicznie zmieniający się obiekt, który odgrywa szczególną rolę w życiu Polaków.