Wielka Fabryka Elfów Eliksiry Świętego Mikołaja

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Jak co roku dzieci, nie tylko wezmą udział w świątecznych przygotowaniach, ale również pomogą Elfom stworzyć Eliksir Świętego Mikołaja. Podczas bajecznej podróży goście Fabryki odwiedzą 10 punktów z atrakcjami.

Na dzieci czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne oraz zadania edukacyjne. Wizyta zwieńczona będzie spotkaniem ze Świętym Mikołajem.

Zapewniamy, że Elfy przygotowały wiele nowości i Fabryka zaskoczy także stałych bywalców!

OPIS FABUŁY

Na początku wizyty dzieci biorą udział w przedstawieniu, podczas którego dowiadują się, że Mikołaj wypił przypadkowo "Eliksir Antyświąteczny". Nie ma ochoty na rozdawanie prezentów i odwołuje Święta. Dzieci pod opieką Elfów Przewodników, w około 13 osobowych grupach wyruszają w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju. W trakcie ponad dwugodzinnej zabawy dzieci będą odnajdywały poszczególne składniki, aby na końcu zabawy stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja. Na dzieci czekać będzie 10 punktów z atrakcjami, w tym punkty edukacyjne, interaktywne, atrakcje pozwalających dzieciom spożytkować ich energię. Nie zabraknie także typowo świątecznych atrakcji takich, jak pisanie listu, czy sama wizyta u Świętego Mikołaja, podczas której każdy otrzyma Dyplom Pomocnika Elfa i gadżet z motywem Fabryki. Cała zabawa potrwa ponad dwie godziny.Data i godziny wydarzenia: 24 listopada 2018 roku,  godz. 8:00
do 22 grudnia 2018 roku,  godz. 21:00
Organizator: Agencja Eventowa IKA
Bilety: www.warszawa.wielkafabrykaelfow.pl/bilety/
Miejsce wydarzenia: SMC
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: www.wielkafabrykaelfów.pl