https://pgen.pl/assets/cache/52cf15abd62c9b71dc7e96cb53266db5_750_319_optim.jpg
Przedświąteczna przygoda ze Świętym Mikołajem na PGE Narodowym

"Wielka Fabryka Elfów – Eliksiry Świętego Mikołaja" to wyprawa w świat stworzony specjalnie dla dzieci, w którym króluje zabawa, wspólne przeżywanie przygód i pozytywnych emocji.

Do soboty, 22 grudnia na PGE Narodowym na najmłodszych czeka Święty Mikołaj i jego Elfy Przewodnicy. Dzieci w małych, 13-osobowych grupach wyruszają w wyprawę zakończoną szczęśliwym finałem i ratują święta. A muszą je ratować, bowiem Święty Mikołaj przypadkowo wypił Eliksir Antyświąteczny, przez co jest w złym humorze i odwołuje święta.

Po drodze do szczęśliwego zakończenia przygody najmłodsi przejdą razem z Elfami przewodnikami przez 10 stacji z atrakcjami. Na maluchy czekają aktywności ruchowe, zręcznościowe, zagadki logiczne, zadania edukacyjne. Na końcu wspólnej zabawy uczestnicy przygotują Eliksir odczarowujący Świętego Mikołaja, któremu wróci chęć do wręczania podarunków i święta będą uratowane. Święty Mikołaj osobiście podziękuje małym uczestnikom wyprawy ratunkowej, wręczy pamiątkowe dyplomy oraz oczywiście prezenty z motywem Fabryki Elfów.

Więcej informacji, rezerwacje i bilety na www.wielkafabrykaelfów.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/c07d6

Galeria

Co o tym sądzisz?