https://pgen.pl/assets/cache/0ffde868dd074f3e9dac41b459e2e325_750_319_optim.jpg
IV Narodowy Kongres Żywieniowy na PGE Narodowym

Zostały ostatnie dni, by zarejestrować swój udział w IV Narodowym Kongresie Żywieniowym, organizowanym przez Instytut Żywności i Żywienia (IŻŻ)

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 stycznia w Biznes Klubie PGE Narodowego. Skierowane jest nie tylko do specjalistów, ale także do amatorów zdrowego żywienia i osób mających wpływ na żywieniowe nawyki najmłodszych. Tegoroczna, czwarta edycja kongresu poświęcona będzie problematyce walki z narastającą wśród dzieci i młodzieży nadwagą oraz otyłością, a także takimi problemami, jak bulimia czy anoreksja.

Pierwszego dnia kongresu zaprezentowane zostaną najnowsze odkrycia ekspertów. Ważnym punktem tego dnia będzie prezentacja przez IŻŻ zmodyfikowanej Piramidy Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej dla dzieci i młodzieży.

Drugi dzień kongresu jest bezpłatny i skierowany w znacznej mierze do rodziców, nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych, realizatorów żywienia zbiorowego, pielęgniarek szkolnych, przedstawicieli kuratoriów oświaty, czyli tych osób, które mają największy wpływ na wdrożenie dobrych praktyk w życiu codziennym.

Rejestracja otwarta jest do dnia 18 stycznia pod tym linkiem: www.docs.google.com/forms

Wydarzenie na Facebooku www.facebook.com/events/235637360451783/

Czwarty Kongres Żywieniowy na PGE Narodowym

Link skrócony: www.stdn.pl/00b57

Co o tym sądzisz?