Targi Ślubne Wedding

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wystawców z całej branży ślubnej. Organizowane są w najbardziej prestiżowym miejscu w Polsce na PGE Narodowym. Idealna lokalizacja, funkcjonalna powierzchnia i nowoczesna infrastruktura obiektu, a także doskonała komunikacja i przyjazna przestrzeń miejska wokół sprawiają, że odbywające się tam targi są najchętniej odwiedzane przez pary narzeczeńskie.

Wyjątkowa lutowa edycja Targów Ślubnych Wedding, w 1 dzień, w jednym miejscu skoncentruje najlepszych wystawców z branży, oferujących niepowtarzalne, nietuzinkowe, oryginalne produkty i usługi na najwyższym poziomie oraz tysiące otwartych na nowości i niestandardowe rozwiązania młode pary.

Dodatkowo w specjalnie zaaranżowanej, wydzielonej przestrzeni akustycznej przez cały dzień odbywać się będzie Przegląd Najlepszych Zespołów Weselnych. Topowe, wyselekcjonowane kapele w swoich koncertach na żywo przedstawią oryginalną i najbardziej popularną muzykę na wesela.

Podczas targów w hali wystawienniczej odbędzie się także Przegląd Najciekawszych Ślubnych Samochodów . Odwiedzający będą mogli swobodnie zobaczyć z bliska najbardziej oryginalne, ekskluzywne i intrygujące modele aut do ślubu.

Targi Ślubne Wedding współpracują z najlepszymi specjalistami z branży ślubnej i nie zabraknie ich również na targach. Poprowadzą oni ciekawe, inspirujące panele i praktyczne warsztaty.


Data i godziny wydarzenia: 17 lutego 2019 roku,  godz. 10:00 -17:00
Organizator: www.slubzwedding.pl
Bilety: www.slubzwedding.pl/sklep
Miejsce wydarzenia: Galeria
Wejście na wydarzenie: Recepcja Główna
Więcej informacji: www.targislubnewedding.pl