Konferencja SEMAFOR 2019

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.


Konferencja SEMAFOR to jedno z najważniejszych wydarzeń dotyczących świata bezpieczeństwa informacji i audytu IT w Polsce. W 2018 roku w konferencji wzięło udział ponad 500 uczestników, którzy mogli wybierać spośród 40 prelekcji. SEMAFOR to idealne miejsce do zapoznania się z bieżącymi zagrożeniami i ciekawymi case studies, zdobycia nowego doświadczenia oraz nawiązania i podtrzymania relacji w środowisku bezpieczeństwa i audytu IT.

Na tegorocznej edycji konferencji chcemy zadać pytanie jak nowe wektory ataków i zmieniająca się cyfrowa rzeczywistość wpływają na nasz krajobraz cyberbezpieczeństwa. Czy umiemy chronić nasze przedsiębiorstwa przed wyciekiem i zmianą informacji, sabotażem? Czy mamy do tego narzędzia, procesy? Czy umiemy wykrywać ataki na naszą infrastrukturę, przeciwdziałać działaniom szpiegowskim?

Firmy muszą zmierzyć się z istotnym wyzwaniem, jakim jest narażenie na dezinformację, w tym na informacje wprowadzające w błąd czy też po prostu fałszywe.

Dla sympatyków PGE Narodowego organizatorzy przygotowali specjalną zniżkę -10 procent. Aby skorzystać z preferencyjnej ceny, przy rejestracji należy wpisać kod: PGE lub zarejestrować się poprzez link: www.computerworld.pl/konferencja/semafor.


Data i godziny wydarzenia: 14 marca 2019 roku,  godz. 9:00
do 15 marca 2019 roku,  godz. 17:00
Organizator: Computerworld, ISSA Polska, ISACA Warsaw Chapter, ISACA Katowice Chapter
Bilety: www.computerworld.pl/konferencja/semafor/wykup
Miejsce wydarzenia:  Centrum Konferencyjne
Wejście na wydarzenie:
Wejście dla pieszych lub gości korzystających z TAXI: brama nr 1 stadionu.
Więcej informacji: www.semafor.computerworld.pl