4. EXATEL Security Days

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Exatel Security Days to konferencja poświęcona cyberbezpieczeństwu. Wydarzenie wyróżnia się na tle innych tym, że stawia na praktykę. Przez dwa dni inżynierowie EXATEL i partnerzy technologiczni przedstawiają konkretne problemy, z którymi mierzą się na co dzień. 

Wydarzenie od lat gromadzi praktyków cyberbezpieczeństwa, menedżerów IT, przedstawicieli biznesu i sektora publicznego. Celem ESD jest dzielenie się doświadczeniami oraz przełamywanie barier między użytkownikami i twórcami narzędzi cyber. Jak najmniej teorii, jak najwięcej praktyki – to zasada, której od lat się trzymamy. 

W tym roku będzie jeszcze więcej praktyki, a wszystko za sprawą m.in. całodniowych warsztatów technicznych hands-on, które odbędą się 7 czerwca na PGE Narodowym. Nasi eksperci oraz partnerzy jak RSA, Flowmon, Cisco i PaloAl podzielą się doświadczeniem z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. 

Kolejnym ciekawym elementem wydarzenia będzie konkurs CTF. "Capture the flag", czyli zdobądź flagę - to zawody znane w środowisku hakerskim. Zespoły specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa będą walczyły o zwycięstwo i ciekawe nagrody, rozwiązując rozmaite zadania informatyczne. Wśród nich m.i.n. włamania na wskazany serwer czy eksfiltracja danych do rozwiązania programistycznych łamigłówek. Klasyczny turniej dla hakerów wysokiej klasy.

Harmonogram wydarzenia: 

5 czerwca (środa) - 9.00-20.00
6 czerwca (czwartek) - 9.00 - 16.10
7 czerwca (piątek) - 9.00-16.00

Dokładna agenda na: www.exatelsecuritydays.pl/ 


Data i godziny wydarzenia: 5 czerwca 2019 roku,  godz. 9:00
Organizator: EXATEL
Bilety:
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: www.exatelsecuritydays.pl/