Koncert Andrea Bocelli

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Andrea Bocelli jest obecnie najpopularniejszym na świecie tenorem łączącym muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem. Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie. Fani, którzy kiedykolwiek mieli okazję uczestniczyć w koncertach tenora, wskazują na jego wrażliwość i elegancję oraz perfekcjonizm każdego występu, a także repertuar spełniający oczekiwania najbardziej wymagających.

Popularnością Andrea Bocelli już wielokrotnie przewyższył Trzech Tenorów: Luciano Pavarottiego, Placido Domingo, Jose Carrerasa. Jego profil na Facebooku'u obserwuje ponad 4 mln osób! Tenor może się pochwalić rekordowo wyprzedanymi koncertami i egzemplarzami płyt. 16 albumów znalazło ponad 85 milionów nabywców! Artysta otrzymał również wiele nagród. Zdobył  Złoty Glob, 6 nagród BRIT Classical, 7 nagród World Music Awards. Andrea Bocelli uświetnił swoimi występami również takie wydarzenia jak: Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Włoski śpiewak najbardziej znany jest z wykonań "Time to Say Goodbye (Con te partirò)", "Canto della Terra", "Vivere", "E Più Ti Penso", "Vivo per lei" czy "Nessun dorma" i "Va pansiero". 

Organizacja tenora Andrea Bocelli Foundation zaangażowała się w dzieło PLUS1. Dzięki współpracy, z każdego sprzedanego biletu na koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym, przeznaczone zostaną cztery złote na cele charytatywne. Celem fundacji jest niesienie pomocy społecznościom żyjącym w skrajnym ubóstwie, a także walka z analfabetyzmem oraz cierpieniem spowodowanym chorobami i wykluczeniem społecznym. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org i www.andreabocellifoundation.org.

Warszawski koncert będzie podzielony na dwie części. W pierwszej - publiczność usłyszy najpopularniejsze utwory klasyczne i arie operowe, a w drugiej – melodyjne piosenki mówiące o przyjaźni, rodzinie i miłości. Największe przeboje Andrei Bocellego.

Bilety na to wydarzenie są dostępne już od 7 czerwca, od godziny 10:00 poprzez stronę: www.prestigemjm.com


Data i godziny wydarzenia: 19 sierpnia 2022 roku,  godz. 20:00
Organizator: Agencja Prestige MJM
Bilety: biletserwis.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie:  
Więcej informacji: www.facebook.com/prestigemjm