Targi Outsourcing Expo – ogólnopolskie spotkanie przedsiębiorców

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Szukasz outsourcingu usług? Chcesz zminimalizować koszty prowadzenia firmy? Zapraszamy na jedyne w Polsce Targi OUTSOURCING EXPO - Ogólnopolskie Spotkanie Przedsiębiorców!

III edycja wydarzenia odbędzie się 24 września na PGE Narodowym. 1 dzień, 10 sektorów, 1500 przedsiębiorców. Na targach znajdziesz ofertę firm działającym w każdym sektorze, którego potrzebuje Twoja Firma. Nasi wystawcy to najważniejsi przedstawiciele dynamicznie rozwijającej się branży outsourcingu, oferujący usługi dla Twojego przedsiębiorstwa! 

Wydarzenie to biznesowe spotkanie, zrzeszające polskich przedsiębiorców. Jest to szansa na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń w gronie blisko 1500 uczestników.

Strefa wystawiennicza to kilkudziesięciu wystawców, 10 sektorów outsourcingu, liderzy rynku i nowe przedsiębiorstwa. Poznaj nowe możliwości outsourcingu usług i zmniejsz koszty w swojej firmie! HR, IT, marketing, sprzedaż, doradztwo czy zarządzanie nieruchomościami. 

Akademia Outsourcingu to konferencja dla przedsiębiorców podzielona na bloki tematyczne:

Marketing, Sprzedaż, HR, Zarządzanie, Outsourcing - praktycy biznesu i aktywni przedsiębiorcy. Zarządzaj skutecznie pracownikami, wzmocnij relację z klientem, podejmuj lepsze decyzje. Poznaj realne działania wpływające na rozwój Twojej firmy.

Business Matching - pomożemy Ci w efektywnym nawiązaniu relacji biznesowych. W biznesie najważniejsze są kontakty. Biznes tworzą ludzie, a najlepszym jego fundamentem są relacje. Dzięki aplikacji targowej nawiązanie kontaktu będzie jeszcze prostsze. 

Moderowany networking biznesowy - nie musisz stać samotny przy stoliku. Nie musisz czekać aż ktoś się zainteresuje Twoją osobą. Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze. Siedem godzin wymiany doświadczeń i nawiązywania relacji pod okiem Grzegorza Turniaka.

Dodatkowo, po raz pierwszy odbędą się warsztaty dla wystawców! 30 minutowe spotkanie na temat skutecznej autoprezentacji biznesowej oraz praktyczne wskazówki i najczęściej popełniane błędy, prowadzone przez doświadczone ekspertki.

Dzień rozwoju dla Twojej firmy odbędzie się 24 września na PGE Narodowym.


Data i godziny wydarzenia: 24 września 2019 roku,  godz. 9:00 -17:00
Organizator: International Center of Events II
Bilety: Bilety 49 zł, www.outsourcingexpo.pl/kup-bilet/
Miejsce wydarzenia: Galeria, poziom -1
Wejście na wydarzenie: Brama nr 1
Więcej informacji: www.outsourcingexpo.pl