Targi eTradeShow

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego? Targi eTrade Show to wydarzenie, gdzie poznasz najnowsze trendy branży e-commerce, nawiążesz wartościowe relacje biznesowe oraz zdobędziesz cenną wiedzę o e-commerce.

Strefa wystawiennicza to przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Poznaj rozwiązania dla sklepów, znajdź dostawców rozwiązań i podwykonawców. Zainspiruj się. Nawiąż relacje.

Na trzech scenach konferencyjnych eksperci z branży podzielą się swoją wiedzą. Na scenie usłyszymy m.in. o: reklamie e-commerce, prawie w Internecie, analizie danych, czynnikach sukcesu w e-commerce, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową, o oczekiwaniach klientów a doświadczeniach zakupowych, korzyściach z influencer marketingu, kierunku e-commerce, o tym, czy Influencerzy sprzedają, jak się bronić przed fałszywymi kliknięciami i konwersjami, Viral Loop Hack Marketing, oraz czy warto sprzedawać na Amazon.

W trakcie wydarzenia zostaną ogłoszone wyniki badania Koszyk Roku. Jest to pierwsze w Polsce, kompleksowe badanie User Experience w e-commerce oraz przygotowany na bazie wyników ranking 100 najbardziej przyjaznych sklepów internetowych. Autorami badania są fintech Twisto, oferujący płatności internetowe „Kup teraz, zapłać później” i studio badawczo-projektowe EDISONDA. Badanie powstało w partnerstwie z ING Bankiem Śląskim.

Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów branży e-commerce. Budowanie silnych relacji polega na zdobywaniu kontaktów i przekształcaniu ich w potężne i wartościowe relacje. Zobacz, jak nawiązywać zawodowe relacje z satysfakcją. Pobierz aplikację targową i poznaj Business Matching - szybkie spotkanie dwóch stron w celu wstępnej rozmowy na temat możliwości współpracy.

Weź udział w grze networkingowej, poznaj bliżej usługi wystawców i zdobywaj punkty, które wymienisz na nagrody. W trakcie wydarzenia odbędzie się również głosowanie w konkursie eCommerce Awards – pobierz aplikację targową i zagłosuj na najlepsze stoisko wystawiennicze.


Data i godziny wydarzenia: 12 września 2019 roku,  godz. 9:00 -17:00
Organizator: International Center of Events II 
Bilety: www.etradeshow.pl/rejestracja-biznes/
Miejsce wydarzenia: Galeria, poziom -1
Wejście na wydarzenie:  Brama nr 1
Więcej informacji: www.facebook.com/etradeshow/
www.linkedin.com/company/et