Targi Ślubne Wedding

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Kto planuje ślub, proszony jest o zakreślenie sobie w kalendarzu 19-20 października 2019 – widzimy się na PGE Narodowym !!!

Targi Ślubne Wedding od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej. W trakcie dwóch dni, odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami i nieustające pokazy mody, które poprowadzi Rafał Maślak - model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov. 

W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela. 

Podczas dwudniowego święta dla planujących ten wyjątkowy dzień Targi Ślubne Wedding zaprezentują - ponad 200 wystawców, ekskluzywne kolekcje polskich i światowych projektantów na sezon 2020, warsztaty i panele dyskusyjne z ekspertami, a także niespotykane promocje i rabaty. Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół.

Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestarzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym. Na czterech tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie.

Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie. 

Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków. Do zobaczenia!


Data i godziny wydarzenia: 19 października 2019 roku,  godz. 10:00
do 20 października 2019 roku,  godz. 17:00
Organizator:
Bilety: www.slubzwedding.pl/sklep/eventy/bilet-targi-slubne-wedding-pazdziernik-2019-pg
Miejsce wydarzenia:  Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Brama nr 5
Więcej informacji: www.targislubnewedding.pl/

Galeria