SNOW EXPO - nie tylko dla narciarzy 2019

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
26 – 27 października 2019 roku na PGE Narodowym w Warszawie ponownie otworzymy sezon zimowy!

"SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy" to pierwsze i jedyne w Polsce wydarzenie dedykowane wyłącznie dla osób kochających narty, snowboard, skitour lub freeride oraz outdoor i wspinaczkę.

Nasze wydarzenie od czterech lat kreuje nowy trend imprezy – wystawy sprzętu połączonej z możliwością zdobycia wiedzy, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych, dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu na zimowe szaleństwo, dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach. Wreszcie dla tych, którzy pragną sprawdzić się w zawodach wspinaczkowych prowadzonych przez słynnego Mechaniora i rekomendowanych przez samego Piotra Turkota, czy… morsować z ekipą ustanawiającą podczas SNOW EXPO 2019 rekord Guinnessa w tej dziedzinie.

To też znakomita okazja dla tych, którzy chcą wziąć udział w szkoleniach i warsztatach lawinowowych, a nawet w warsztatach ręcznego serwisowania nart prowadzonych przez bezdyskusyjnie najlepszego specjalistę w Polsce. Oczywiście, jak co roku nie zabraknie szkoleń zarówno dla grupy entry, jak i dla zaawansowanych o prawidłowym doborze sprzętu, ubioru, czy ekwipunku na wyprawy. Nowością będą prezentacje regionów i stacji narciarskich prowadzone przez niezależnego eksperta.

Harmonogram wydarzenia:

26 października - godz. 9.00 - 18.00

27 października - godz. 9.00 - 17.00


Data i godziny wydarzenia: 26 października 2019 roku,  godz. 9:00
do 27 października 2019 roku,  godz. 17:00
Organizator: WMM sp. z o.o.
Bilety: www.expotickets.pl/produkt/snow-expo-bilet/
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub, SMC, Sala Kinowa
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: www.snowexpo.pl/