Naładuj akumulatory z Agnieszką Rylik

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
NAŁADUJ AKUMULATORY Z AGNIESZKĄ RYLIK to projekt edukacyjno-ekologiczny, którego celem jest szeroko pojęta publiczna edukacja z zakresu prawidłowego postępowania z zużytymi akumulatorami samochodowymi. Organizatorem tego wyjątkowego ekologicznego przedsięwzięcia jest REMONDIS Electrorecycling, a Partnerem Generalnym wiodący producent akumulatorów samochodowych – firma Bosch Automotive.

W październiku tego roku we Włocławku, Górze Kalwarii i Grodzisku Mazowieckim zostaną zorganizowane spotkania edukacyjne. Wspólnie z energetyczną ambasadorką projektu, mistrzynią świata w boksie zawodowym, mieszkanką zielonego Żoliborza w Warszawie – Agnieszką Rylik, uczniowie wybranych szkół wezmą udział w lekcji ekologii połączonej z lekcją WF-u. Dowiedzą się, co kryje w sobie akumulator samochodowy i jak powinno się prawidłowo postępować, kiedy się już zużyje.

Nie zabraknie też tego, co najmłodsi lubią najbardziej, czyli konkursów i zabaw sportowych. Wszystkie konkurencje oceni wyjątkowa trenerka Agnieszka Rylik, która nie tylko wraz z dziećmi będzie brała udział w aktywnościach fizycznych, ale też w przystępny sposób przekaże im wiedzę ekologiczną. Jako mama 9-letniej Marysi Agnieszka Rylik wie, jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego z wielką chęcią włącza się w ten ekologiczny projekt.

Wielki finał akcji odbędzie się 27 listopada w Warszawie na PGE Narodowym. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla dzieci i dorosłych, w którym oprócz ambasadorki wezmą również udział gwiazdy i dziennikarze, którym troska o środowisko nie jest obojętna.

Pierwsza część wydarzenia ma charakter zamknięty, ale już od godz. 18.00 mieszkańcy Warszawy będą mogli przybyć na stołeczną arenę i wymienić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na wyjątkowe gadżety oraz porozmawiać z Agnieszką Rylik o ekologii!


Data i godziny wydarzenia: 27 listopada 2019 roku,  godz. 15:00 -18:00
Organizator: Remondis Electrorecycling, Bee Music
Bilety: Zaproszenia na część zamkniętą i wstęp wolny na część otwartą od godz. 18.00
Miejsce wydarzenia: Galeria + teren przy Galerii
Wejście na wydarzenie: Wejście od strony zachodniej
Więcej informacji: www.facebook.com/naladujakumulatory