Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Ostatnia szansa w tym roku dla poszukujących własnego lokum, by za rozsądną cenę, w dobrej lokalizacji i atrakcyjnym kredycie kupić mieszkanie lub dom. Pod gościnnym dachem PGE Narodowego zainteresowani znajdą: darmowe porady finansowe, olbrzymi wybór kredytów, mieszkania i domy w atrakcyjnych cenach.

Spotykamy się na PGE Narodowym, na finałowej w tym roku edycji Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. W tym sezonie to ostatnia szansa, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z kompleksową ofertą czołowych deweloperów, pośredników w obrocie nieruchomościami i pośredników finansowych proponujących korzystne kredyty. Na odwiedzających czeka wiele ciekawych promocji oraz rabatów, istnieje możliwość zakupu nieruchomości na specjalnych, korzystnych warunkach.

Warto odwiedzić Targi Mieszkaniowe Murator EXPO i skorzystać z możliwości porównywania aktualnych ofert deweloperów, agencji obrotu nieruchomościami i pośredników kredytowych, a przy tym z fachowych porad niezależnych ekspertów.

Warto skorzystać z bogatej oferty kredytów hipotecznych i porozmawiać z pośrednikami kredytowymi, otrzymać symulację wysokości i warunków kredytu, by ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu lub co należy zrobić, aby uniknąć rejestrów kredytowych.

Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i należyte możliwości finansowe. W targowej Strefie Porad można korzystać z bezpłatnej porady konsultantów. Punkty doradcze świadczą porady z zakresu: finansowania zakupu nieruchomości, podatków, prawa, zakupu mieszkania na rynku wtórnym, wyceny nieruchomości, architektury, projektowania i stylizacji wnętrz.


Data i godziny wydarzenia: 16 listopada 2019 roku,  godz. 10:00
do 17 listopada 2019 roku,  godz. 17:00
Organizator: Murator EXPO sp. z o.o. 
Bilety: Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Galeria
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 2 od Ronda Waszyngtona,
Wejście bramą nr 10 i 11 od stacji PKP oraz metra, Wejście bramą nr 1 od Alei Zielenieckiej,
Wjazd bramą nr 6 na parking podziemny.
Więcej informacji: www.targimieszkaniowe.pl