Wystawa Budowli z klocków LEGO i 3D Trick Gallery

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
BIJEMY REKORDY to motto kolejnej, kultowej już Największej w Europie Wystawy Budowli z Klocków Lego, która od 19 grudnia 2019 r. do 8 marca 2020 r. gości na PGE Narodowym. Tegoroczna rekordowa edycja zostanie zaprezentowane na zupełnie nowej, jedynej tak wielkiej, zarówno pod względem wielkości, jak i wysokości, powierzchni dostępnej na PGE Narodowym. Ekspozycja jest w 100% premierowa, żadna z ponad 120 makiet nie była dotychczas prezentowana w Warszawie. Rekordowej wielkości budowle zostały sprowadzone z całego świata.

Ponadto, nie tylko na najmłodszych, czeka całkowicie nowa Strefa Zabawy o powierzchni ponad 500 m2 z krainą Friends, wielkim miastem wprost z Lego City, przestrzenią dla najmłodszych oraz niezliczoną ilością atrakcji i inspiracji do tworzenia własnych budowli. Szczegóły na wystawaklockow.pl.

3D Trick Gallery – Druga wystawa za 50% ceny

Największa w Polsce kolekcja obrazów 3D na PGE Narodowym. Zapraszamy dużych i małych na wspaniałą zabawę. Kilkadziesiąt interaktywnych obrazów, dedykowane oświetlenie, selfiestandy i mnóstwo detali, które pozwolą stworzyć unikalne i wyjątkowe zdjęcia z Waszym udziałem. Zapraszamy do zakupu biletów COMBO – przy zakupie biletu na Wystawę budowli z klocków Lego, otrzymasz 50% zniżki na wystawę 3D Trick Gallery, największą interaktywną kolekcję obrazów 3D w Polsce.


Data i godziny wydarzenia: 20 grudnia 2019 roku,  godz. 10:00
do 8 marca 2020 roku,  godz. 21:00
Organizator: Wystawa Klocków Sp. z o o. sp. k
Bilety: Bilety do nabycia w kasach Wystawy lub online na wystawaklockow.pl
Miejsce wydarzenia: Galeria, poziom -1
Wejście na wydarzenie: Wjazd bramą nr 6, wejście bramą nr 1
Więcej informacji: www.wystawaklockow.pl