eTrade Show - targi i konferencja eCommerce

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Targi i konferencja eTrade Show to kontynuacja wydarzenia powstałego w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie branży. Bacznie obserwując rynek, przygotowaliśmy trzecią edycję targów dla branży e- handlu, która odbędzie się już 10 września 2020 na PGE Narodowym. 

Dowiedz się czego potrzebuje Twój eBiznes i jak wyróżnić swój biznes na tle konkurencji!

eTrade Show to nie tylko bogata oferta firm wystawienniczych, ale przede wszystkim spersonalizowane pod branżę i wymagania rynku wydarzenia towarzyszące, które są idealną okazją do poszerzana i zdobywania wiedzy z zakresu rozwoju oraz prowadzenia biznesu. Konferencje edukacyjne prowadzone przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce z zakresu reklamy w e-commerce, czynnikach sukcesu e-handlu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową i kierunku w e-commerce, sposobów  jak skutecznie prowadzić sklep internetowy, jak kontaktować się z klientami i sposoby pozwalające w prosty sposób zwiększyć ilość zamówień, przeznaczone są dla każdego, kto prowadzi e-biznes lub stawia w nim pierwsze kroki. To także sprecyzowana informacja dotycząca zmian oczekiwań rynku oraz wyzwań, z jakimi  musi się mierzyć przedsiębiorca.

Prowadzisz działalność online? Szukasz skutecznych i sprawdzonych rozwiązań dla Twojego biznesu?

Wśród wydarzeń towarzyszących targów eTrade Show 2020 znajdą się aż trzy sceny konferencyjne, na których podczas wykładów i praktycznych case study, prelegenci zabiorą Was w podróż po Customer Journey. 

Czym jest, jak znaleźć najprostsze rozwiązania, jak zbudować skuteczną strategię, jak analizować zgromadzone informacje, jak stworzyć mapę Customer Journey, czym jest Customer Experience - jednym słowem najnowsze trendy branżowe związane z e-handlem w ciągu jednego dnia!

Ponadto podczas targów eTrade Show czeka na Państwa:

    • Strefa wystawiennicza - przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Poznamy rozwiązania dla sklepów internetowych takie jak: narzędzia do generowania sprzedaży, agencje SEO/SEM, platformy dla e-sklepów, e-logistykę, obsługę klienta w online czy formy e-płatności. Wśród wystawców pojawią się największe firmy w branży handlu.

    • Business matching - dedykowana aplikacja mobilna pomoże w łączeniu wystawców z odwiedzającymi oraz nawiązaniu cennych relacji biznesowych. Czekają na Państwa 15-minutowe spotkania biznesowe - cieszące się zainteresowaniem forma bezpośrednich, konkretnych spotkań umawianych za pomocą targowej aplikacji mobilnej. 

    • eCommerce Awards - prestiżowy i wyjątkowy konkurs dla branży e-commerce.

Złotym sponsorem wydarzenia jest firma InPost - lider usług logistycznych i pierwsza firma w Polsce, która stworzyła sieć paczkomatów. 

Poznaj nasz program i korzyści z uczestnictwa na www.eTradeShow.pl  


Data i godziny wydarzenia: 10 września 2020 roku,  godz. 10:00 -16:00
Organizator: International Center of Events II Sp. z o.o.
Bilety: Bilety od 35 zł, dostępne na stronie: www.etradeshow.pl/rejestracja/
Miejsce wydarzenia: Galeria Wschodnia (poziom -1)
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 1 lub 2 
Więcej informacji: www.etradeshow.pl/