Kartingowy PGE Narodowy

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Przed PGE Narodowym działa asfaltowy tor do kartingu. Świat wielkich wyścigów jeszcze nigdy nie był tak blisko! Kartingowy PGE Narodowy to jedyne takie Wyścigowe Centrum Rozrywki w Polsce. Atrakcja dostępna jest od wiosny do jesieni.

Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na wykręcanie świetnych czasów oraz daje maksimum satysfakcji za kierownicą. Dodatkowo tor wyposażono w precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s.

Obiekt wyróżnia wyposażenie – nowe i nowoczesne gokarty o mocy 10 KM wiodącego producenta na świecie – firmy CRG! Czy pamiętacie, że Robert Kubica zaczynał swoją karierę od jazdy gokartami we włoskim Teamie CRG?

Położenie toru pozwala cieszyć się przepiękną panoramą na centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłę oraz PGE Narodowy.

Cennik jazd indywidualnych

Kominiarka 15 PLN
Karta klienta (jednorazowo) 10 PLN
HAPPY HOURS poniedziałek-piątek od 14:00 do 17:00 49 PLN 8 min.
Poniedziałek 49 PLN 8 min.
Wtorek-piątek 59 PLN 8 min.
Weekend/święta 69 PLN 8 min.


Informacje dodatkowe - koniecznie przeczytaj!

  • Przed przyjazdem na tor sprawdź dostępność obiektu w Kalendarzu lub telefonicznie pod nr 22 290 56 33 w. 1
  • Funkcjonowanie toru Kartingowy PGE Narodowy jest uzależnione od warunków atmosferycznych. Jazda po mokrym torze jest niemożliwa. Ostateczna decyzja o możliwości jazdy należy do kierownika toru.
  • Każdy Klient powinien posiadać balaklawę (kominiarkę pod kask), która jest obowiązkowa ze względów higienicznych. Mogą ją Państwo również zakupić u nas w cenie 15 zł.
  • Wydanie Karty Klienta jest płatne 10 zł – jest to opłata jednorazowa, obowiązkowa dla nowego Klienta, przy pierwszej wizycie na torze.
  • W dni świąteczne, które wypadają w dzień powszedni tygodnia, obowiązuje cennik weekendowy.
  • Do jazdy gokartem wymagane są pełne buty (oznacza to, że nie można jeździć np. w klapkach czy sandałach).
  • Dzieci jeżdżące gokartem Junior BOLD (od ok. 8 r.ż., min. 135 cm wzrostu) mogą jeździć na torze Kartingowy PGE Narodowy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) oraz w weekendy.
  • Dzieci jeżdżące gokartem Puffo BOLD (od 5 roku życia, od ok. 110 cm wzrostu) mogą odbywać jazdy tylko pod opieką instruktora, który uczy podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz obsługi gokarta w wyznaczonych terminach.
  • Sprzedaż biletów na jazdy gokartem dla dzieci pod opieką instruktora uruchamiana jest o równej godzinie rozpoczęcia jazd (nie ma możliwości zakupu biletów wcześniej). To znaczy, że jeśli jazdy odbywają się np. od 15:00 do 18:00 – sprzedaż biletów uruchamiana jest o godz. 15:00.
  • Jazda po spożyciu alkoholu jest zabroniona.


Data i godziny wydarzenia: 14 lipca 2021 roku,  godz. 16:00
Organizator: Kartingowy Narodowy
Bilety: Dostępne w kasie na miejscu.
Miejsce wydarzenia: Przed PGE Narodowym (brama nr 9).
Wejście na wydarzenie: Brama nr 9.
Więcej informacji: www.kartingowynarodowy.pl