Kartingowy PGE Narodowy

Przed PGE Narodowym działa asfaltowy tor do kartingu. Świat wielkich wyścigów jeszcze nigdy nie był tak blisko! Kartingowy PGE Narodowy to jedyne takie Wyścigowe Centrum Rozrywki w Polsce. Atrakcja dostępna jest od wiosny do jesieni.

Asfaltowa nawierzchnia toru pozwala na wykręcanie świetnych czasów oraz daje maksimum satysfakcji za kierownicą. Dodatkowo tor wyposażono w precyzyjny system pomiaru czasu z dokładnością do 0,001 s.

Obiekt wyróżnia wyposażenie – nowe i nowoczesne gokarty o mocy 10 KM wiodącego producenta na świecie – firmy CRG! Czy pamiętacie, że Robert Kubica zaczynał swoją karierę od jazdy gokartami we włoskim Teamie CRG?

Położenie toru pozwala cieszyć się przepiękną panoramą na centrum Warszawy z jej wieżowcami, Wisłę oraz PGE Narodowy.

Cennik jazd indywidualnych

Kominiarka 15 PLN
Karta klienta (jednorazowo) 10 PLN
HAPPY HOURS poniedziałek-piątek od 14:00 do 17:00 49 PLN 8 min.
Poniedziałek 49 PLN 8 min.
Wtorek-piątek 59 PLN 8 min.
Weekend/święta 69 PLN 8 min.


Informacje dodatkowe - koniecznie przeczytaj!

  • Przed przyjazdem na tor sprawdź dostępność obiektu w Kalendarzu lub telefonicznie pod nr 22 290 56 33 w. 1
  • Funkcjonowanie toru Kartingowy PGE Narodowy jest uzależnione od warunków atmosferycznych. Jazda po mokrym torze jest niemożliwa. Ostateczna decyzja o możliwości jazdy należy do kierownika toru.
  • Każdy Klient powinien posiadać balaklawę (kominiarkę pod kask), która jest obowiązkowa ze względów higienicznych. Mogą ją Państwo również zakupić u nas w cenie 15 zł.
  • Wydanie Karty Klienta jest płatne 10 zł – jest to opłata jednorazowa, obowiązkowa dla nowego Klienta, przy pierwszej wizycie na torze.
  • W dni świąteczne, które wypadają w dzień powszedni tygodnia, obowiązuje cennik weekendowy.
  • Do jazdy gokartem wymagane są pełne buty (oznacza to, że nie można jeździć np. w klapkach czy sandałach).
  • Dzieci jeżdżące gokartem Junior BOLD (od ok. 8 r.ż., min. 135 cm wzrostu) mogą jeździć na torze Kartingowy PGE Narodowy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) oraz w weekendy.
  • Dzieci jeżdżące gokartem Puffo BOLD (od 5 roku życia, od ok. 110 cm wzrostu) mogą odbywać jazdy tylko pod opieką instruktora, który uczy podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz obsługi gokarta w wyznaczonych terminach.
  • Sprzedaż biletów na jazdy gokartem dla dzieci pod opieką instruktora uruchamiana jest o równej godzinie rozpoczęcia jazd (nie ma możliwości zakupu biletów wcześniej). To znaczy, że jeśli jazdy odbywają się np. od 15:00 do 18:00 – sprzedaż biletów uruchamiana jest o godz. 15:00.
  • Jazda po spożyciu alkoholu jest zabroniona.


Data i godziny wydarzenia: 14 lipca 2021 roku,  godz. 16:00
Organizator: Kartingowy Narodowy
Bilety: Dostępne w kasie na miejscu.
Miejsce wydarzenia: Przed PGE Narodowym (brama nr 9).
Wejście na wydarzenie: Brama nr 9.
Więcej informacji: www.kartingowynarodowy.pl