Franczyza Expo 2021

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Budowanie biznesu na sprawdzonej marce, mając z góry określone zasady, ale również płaszczyznę do własnego rozwoju, jest jedną z atrakcyjniejszych opcji, którą powinni rozważyć przyszli przedsiębiorcy. Trzeba jednak wybrać mądrze – tak, by trafiać na franczyzodawcę, któremu zależy na losie spółek i zrobi wszystko, by pomóc im się rozwinąć.

Dlatego właśnie stworzyliśmy event Franczyza EXPO. Przy doborze firm przede wszystkim stawiamy na jakość i stabilność. Naszym sukcesem i celem jest zysk franczyzodawców i franczyzobiorców.

W ciągu ostatnich lat event stał się obowiązkowym punktem dla tych, którzy chcą otworzyć własny biznes. Błyskawicznie udało nam się zmienić prestiżową lokalizację PGE Narodowego w centralny punkt dla oferujących franczyzę i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze do posiadania własnej firmy.

Jak łączymy biznes? Używamy do tego między innymi specjalnej aplikacji, która dopasowuje do siebie najbardziej kompatybilnych przedsiębiorców. Ponadto, wszystkim uczestnikom oferujemy specjalną strefę networkingu, która jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie kontaktów pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi. Jak ona wygląda? Zawodowi networkerzy od pierwszych chwil eventu witają gości i łączą ich w grupy, ułatwiając tym samym wymianę poglądów i doświadczeń.


Data i godziny wydarzenia: 4 września 2021 roku,  godz. 10:00 -16:00
Organizator: International Center of Events
Bilety: www.franczyzaexpo.pl
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5
Więcej informacji: www.franczyzaexpo.pl