Choinkowy Las

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Już  od 4 grudnia na PGE Narodowym można kupić żywą choinkę i jednocześnie pomóc podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Każda kupiona choinka to 10 zł dla chorych dzieci. To pierwsze tak duże stoisko z choinkami w Warszawie, które jednocześnie pomaga. 

Na ponad 1000 mkw powierzchni wszytkie choinki są rozpakowane z siatek i umieszczone w stojaku. Odwiedzający mogą oobejrzeć każdą choinkę ze wszystkich stron, co sprawi, że podjęta decyzja będzie właściwa. 

W choinkowym lesie znajdziemy: jodłę kaukaską, świerka srebrnego oraz świerka pospolitego. Choinki są zarówno cięte jak i doniczkowe. Drzewka mają od 40 cm do 5 metrów wysokości. Szeroki wybór asortymentu pozwala w łatwy sposób wybrać choinkę dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb.

W choinkowym lesie odnajdą Państwo również rozwiązanie odwiecznego problemu związanego z montażem choinki. Dzięki systemowi "easy fix" montaż choinki do stojaka potrwa 5 sekund, a drzewko będzie stało prosto.

Sposób prezentacji, różnorodność drzew i niepowtarzalny zapach spowodują, że poczujesz się jak podczas leśnego spaceru. Stoisko na na błoniach PGE Narodowego jest czynne w godzinach 9.00 - 21.00.


Data i godziny wydarzenia: 7 grudnia 2021 roku,  godz. 9:00
do 23 grudnia 2021 roku,  godz. 21:00
Organizator: Green Partners
Bilety:
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście od al. Zielenieckiej
Więcej informacji: www.choinkowylas.com