Targi Franczyza Expo

5 marca 2022 roku odbędzie się już 4. edycja najważniejszego branżowego eventu w Polsce Franczyza EXPO. Aż 150 wystawców spotka się z dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Z doświadczenia i relacji tysięcy zadowolonych uczestników poprzednich edycji wiemy, że wystarczy jeden dzień, by zyskać nowych franczyzobiorców!

Zaufaj nam. Każdy czas jest dobry, by zrobić krok naprzód, jeśli stawia się go na stabilnym i pewnym gruncie. Wieloletnie doświadczenie podpowiada, że ten, kto stoi w miejscu się cofa, a strach przed decyzją jest najgorszym doradcą. 5 marca 2022 w Biznes Klubie na PGE Narodowym skrzyżują się drogi tych, którzy do zaoferowania mają biznesowy koncept z osobami, które chcą go wprowadzić w życie. Nie będzie ludzi z przypadku.

W ciągu ostatnich lat event stał się obowiązkowym punktem dla tych, którzy chcą otworzyć własny biznes. Błyskawicznie udało się zmienić prestiżową lokalizację PGE Narodowego w centralny punkt dla oferujących franczyzę i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze do posiadania własnej firmy.


Data i godziny wydarzenia: 5 marca 2022 roku,  godz. 10:00 -17:00
Organizator: International Center of Events II
Bilety: www.franczyzaexpo.pl/bilety
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: