Światowa Wystawa Orchidei, Bonsai i Sukulentów

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
BILET NA ŚWIATOWĄ WYSTAWĘ ORCHIDEI, BONSAI I SUKULETÓW UPOWAŻNIA TAKŻE DO WSTĘPU NA ATAK GIGANTÓW - FESTIWAL OWADÓW ROŚLINOŻERNYCH.
  • Prawdziwa eksplozja kwiatów! Kilkanaście tysięcy najwspanialszych orchidei, ponad stuletnie drzewka bonsai i zjawiskowe sukulenty z całego świata odwiedzą Warszawę!
    Poczuj niesamowitą symfonię kolorów, kształtów i zapachów. Zobacz prawdziwe cuda natury z najdalszych zakątków globu.
  • Wybitne arcydzieła bonsai prawdziwych mistrzów. Unikatowe perły fantastycznych orchidei i osobliwie okrutne piękności sukulentów. To właśnie one zagrają główną rolę w tym spektaklu! Nie możesz tego przegapić!
  • Największe wydarzenie o takim charakterze w Europie! Ogromne aranżacje, niesztampowe wystawy z najciekawszych okazów z całego świata zaskoczą odwiedzających Światową Wystawę. Wydarzenie jest jeszcze ciekawsze dzięki interesującym prelekcjom, pokazom i przeróżnym występom, które uświetniają całą idee wydarzenia.
  • Organizator przygotuje specjalną strefę, w której będzie możliwość kupienia ciekawych roślin - zarówno dla amatorów jak i zaawansowanych hodowców. To nie lada gratka dla miłośników kwiatów!
  • Światowej Wystawie towarzyszy Atak Gigantów - Festiwal Roślin Owadożernych. Jeden bilet, wystarczy na dwa wydarzenia! Udział w warsztatach, prelekcjach i pokazach jest w cenie biletu. Nie podlega dodatkowym opłatom.
Godziny otwarcia:

od 10.00 do 18.00 (sobota)
od 10.00 do 17.00 (niedziela)

Bilety wstępu: eBilet.pl

Normalny - 45 PLN
Ulgowy - 30 PLN
Rodzinny (2+2) - 120 PLN
Bilet VIP - 179 PLN z biletem kupionym online wchodzisz jak VIP, bez żadnych kolejek i zapewniasz sobie pewną wejściówkę!
- golden circle - zagwarantowane najlepsze miejsca na wszystkich prelekcjach, warsztatach
- możliwość indywidualnej rozmowy z prelegentami, zadawania pytań
- paczka festiwalowych gadżetów niespodzianek
- dostęp do zamkniętej strefy cateringowej z przekąskami
- wstęp na wydarzenie 30 minut przed oficjalnym otwarciem (od 9:30 w sobotę), tylko Ty będziesz mógł zdobyć i zobaczyć jeszcze więcej!

Bilety ulgowe przysługują: dzieciom, uczniom i studentom do 26 roku życia, emerytom, rencistom i niepełnosprawnym (osoby korzystające z ulgi muszą przedstawić niezbędne dokumenty takie jak legitymacje, orzeczenia itp.)

Dzieci do 3 roku życia - wstęp bezpłatny (opiekunowie muszą na wejściu przedstawić dokument potwierdzający datę urodzenia dziecka)


Data i godziny wydarzenia: 21 maja 2022 roku,  godz. 10:00
Organizator: GTP Flaming Group sp z o.o.
Bilety: eBilet.pl
Ceny biletów:
normalny - 45 zł
ulgowy - 30 zł
rodzinny (2+2) - 120 zł
VIP - 179 zł
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Brama nr 5 (od ul. Wybrzeże Szczecińskie)
Więcej informacji: swiatowawystawa.pl
facebook.com/events/516510333262249