Wielkie Granie

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
W 2022 roku PGE Narodowy świętuje swoje 10. urodziny! Z tej okazji zapraszamy na Wielkie Granie – wyjątkowe wydarzenie muzyczne, na którym zobaczycie aż ponad 1000 muzyków i wokalistów! Na płycie stadionu zagrają oni wspólnie, na żywo największe hity wszech czasów.

Wielkie Granie na PGE Narodowym to akcja zjednoczenia muzyków – instrumentalistów i wokalistów w jeden, największy band rockowy w Polsce. Na płycie areny wystąpić może każdy z Was! Wystarczy się zgłosić i zaprezentować swoje muzyczne umiejętności. Najlepsi z najlepszych wystąpią 10 września na wielki wydarzeniu muzycznym na PGE Narodowym.

Wasze zgłoszenia trafią w ręce liderów muzycznych Wielkiego Grania. W sekcji gitarzystów rolę lidera przyjął Jacek Królik – wirtuoz gitary i założyciel zespołu Brathanki. Frontmanem sekcji basistów został Wojciech Pilichowski – wirtuoz gitary basowej, muzyk studyjny, kompozytor i producent muzyczny. Liderką wokalistów jest natomiast Joanna "Ruda" Lazer, charyzmatyczna wokalistka zespołu Red Lips. Za specjalnie przygotowane aranżacje muzyczne odpowiedzialny będzie Michał Grymuza – gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, producent muzyczny i aranżer.

Gośćmi imprezy będą kultowe postacie polskiej muzyki, takie jak m.in.: Doda, Urszula czy Małgorzata Ostrowska. Rolę ambasadora Wielkiego Grania objął Jan Borysewicz – wirtuoz gitary i lider legendarnego zespołu Lady Pank. Całości wydarzenia doda blasku kilkudziesięciotysięczna publiczność świętująca wspólnie 10-urodziny największego stadionu w Polsce.

Szczegóły dotyczące naboru oraz wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie na stronie www.wielkiegranie.pl

Wielkie Granie


Data i godziny wydarzenia: 10 września 2022 roku,  godz. 19:30
Organizator: PGE Narodowy, Krysiak Polska
Bilety: Bilety dostępne na: www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/wielkie-granie/
Miejsce wydarzenia: Płyta PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Szczegółowe informacje wkrótce
Więcej informacji: www.wielkiegranie.pl