Targi małych domów - Twój Mały Dom

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Twój Mały Dom to pierwsze w Polsce targi małych domów.

Ponad 20 firm, kilkadziesiąt projektów małych domów oraz 15 domów pokazowych. Domy letniskowe i całoroczne, w tym różne technologie - szkieletowe, drewniane, mobilne, modułowe, tiny house. Specjalnie dedykowane rozwiązania finansowe i technologiczne, a także systemy grzewcze i materiały wykończeniowe z wielkoformatowych płyt PCV.

Podczas targów goście będą mieli okazję spotkać się z Jakubem Szczęsnym, który szerszej publiczności znany jest z popularyzujących tematykę projektową programów telewizyjnych, min. Design Dream w Polsat i Polska Dobrze Zaprojektowana w Domo+. Szczęsny jest felietonistą Architektury i Biznesu, Autoportretu i miesięcznika POLITYKA Salon. W 2021 roku Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie opublikowało jego książkę "Witaj w świecie bez architektów". Więcej informacji na stronie www.szcz.com.pl.

Jakub Szczęsny poprowadzi także prelekcję pod nazwą "Rozważne i romantyczne, czyli czemu małe domy mają dużo sensu". W czasach, gdy konsumpcjonizm narzuca logikę ciągłego wzrostu warto zastanowić się, jakie są jej konsekwencje - zarówno dla świata, jak i dla nas samych. Świadomi, że wielkość nie oznacza koniecznie jakości, coraz chętniej spoglądamy na rozwiązania polegające na zasadzie adekwatności środków wobec wyznaczonych celów. Nasze samochody nie muszą być coraz większymi SUV-ami, ani nasze domy nie muszą stale powiększać swojej powierzchni, tak samo jak my nie musimy coraz więcej jeść, ani mieć coraz bardziej napompowanych mięśni. Jakub Szczęsny, zagorzały wyznawca minimalistycznego życia, opowie dlaczego warto świadomie określać własne potrzeby bez oglądania się na maksymalizm i jak dopasować nas samych do życia w mniejszych domach, a przede wszystkim dlaczego wyjdzie to nam wszystkim na dobre!

Data i godziny wydarzenia:
27.05.2022 (piątek) 10.00-18.00
28.05.2022 (sobota) 10.00-18.00
29.05.2022 (niedziela) 10.00-17.00


Data i godziny wydarzenia: 27 maja 2022 roku,  godz. 10:00
do 29 maja 2022 roku,  godz. 17:00
Organizator: PRO MEDIA EXPO
Bilety: ebilet.pl/biznes/targi/twoj-maly-dom
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego, na wprost bramy nr 1
Wejście na wydarzenie: Od Al.Zielenieckiej lub od strony Ronda Waszyngtona
Więcej informacji: facebook.com/TwojMalyDom
facebook.com/events
instagram.com/twojmalydom