Targi Ślubne Wedding

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Zapraszamy na jubileuszową edycję najliczniej odwiedzanych Targów Ślubnych z Wedding.pl. Targi od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z tej branży.

W ich trakcie goście wydarzenia będą mieli okazję podziwiać najnowsze modele sukien ślubnych na sezon 2023. W ekskluzywnych i premierowych pokazach zobaczymy kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. W wyjątkowej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych, event plannerów, scenografów czy też dekoratorów z całej Polski, pragnących, by organizowany przez nich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają pełne kompendium wiedzy i moc różnorodnych inspiracji na idealny ślub i wesele.

Targi Ślubne Wedding kreują nowoczesną przestrzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon. To wszystko dziać sie będzie w wyjątkowym i prestiżowym miejscu - na PGE Narodowym. Na 4 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej odwiedzający będą mogli przymierzać, dobierać i przebierać z ogromnej liczby ofert przygotowanej specjalnie na to wydarzenie. Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne, oryginalne i na światowym poziomie.

Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów i upominków. Targi Ślubne Wedding to wydarzenie skierowane nie tylko do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół. Po raz kolejny udowodnimy, że w polskiej branży ślubnej i około ślubnej dzieje się wiele. Do zobaczenia!
Data i godziny wydarzenia: 9 października 2022 roku,  godz. 10:00 -18:00
Organizator: SLUBzWEDDING.pl
Bilety: Bilet wstępu - 35 zł
slubzwedding.pl/sklep/eventy/kup-bilet/
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście piesze od bramy nr 5 (od ul. Wybrzeże Szczecińskie)

Gości wybierających się na wydarzenie samochodami zapraszamy do wjazdu bramą nr 6 (od ul. Wybrzeże Szczecińskie)
Więcej informacji: targislubnewedding.pl
instagram.com/targislubnewedding.pl
facebook.com/targiSLUBNEweddingPL