PGE Narodowy Cup 2022

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
24 września na PGE Narodowym odbędzie się już IV edycja PGE Narodowy Cup – elitarnych rozgrywek dla firm i instytucji. Zgłoś swoją drużynę już teraz i zagraj na murawie największego stadionu w Polsce. Zostały ostatnie wolne miejsca!

Drużyny, które zgłoszą się do turnieju zmierzą się na PGE Narodowym na murawie przygotowanej dla reprezentacji Polski. 22 września Biało-Czerwoni zagrają na arenie z Holandią w ramach rozgrywek Ligi Narodów.

Uczestnicy PGE Narodowy Cup będą mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy sportu. Do Waszej dyspozycji udostępnione bowiem zostaną także szatnie, w których przebierają się najbardziej znane sportowe osobistości. Mowa chociażby o Robercie Lewandowskim, Arkadiuszu Miliku czy Wojciechu Szczęsnym.

Udział w turnieju oprócz sportowej rywalizacji to także znakomita okazja na nawiązanie nowych, biznesowych kontaktów. PGE Narodowy Cup to rozgrywki, które organizowane są na arenie już po raz czwarty. W ostatniej edycji pierwsze miejsce zajęła drużyna Vematu, która w finale pokonało zespół Banku Pekao.

Jesteś zainteresowany udziałem w PGE Narodowy Cup? Skontaktuj się z nami, pisząc na adres sprzedaz@2012plus.pl lub zadzwoń: +48 22 295 95 55.

PGE Narodowy Cup


Data i godziny wydarzenia: 24 września 2022 roku,  godz. 18:00
Organizator: PGE Narodowy
Bilety: Email: sprzedaz@2012plus.pl lub tel: +48 22 295 95 55. 
Miejsce wydarzenia: Płyta PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie:
Więcej informacji: www.cup.pgenarodowy.pl