TWÓJ MAŁY DOM – TARGI MAŁYCH DOMÓW

W dniach 7-9 października 2022 roku na błoniach PGE Narodowego odbędzie się II edycja pierwszych w Polsce targów małych domów TWÓJ MAŁY DOM. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w maju 2022 roku i okazała się dużym sukcesem. Klientami były osoby prywatne oraz osoby prowadzące własny biznes np. właściciele ośrodków turystycznych. Pokazanych zostało 12 różnych domów, a wydarzenie odwiedziło ponad 2 000 osób. Wśród gości były osoby z całej Polski, jak również osoby z zagranicy m.in. Niemiec, Holandii czy Wielkiej Brytanii.

W trakcie II edycji zobaczyć będzie można kilkanaście domów pokazowych. Firmy w swojej ofercie posiadają zazwyczaj od kilku do kilkunastu projektów, realizują także indywidualne projekty klientów. Targi TWÓJ MAŁY DOM to okazja, żeby w jednym miejscu spotkać producentów z różnych części Polski. Eksperci zaproponują domy drewniane, mobilne, modułowe, szkieletowe, Tiny House, a także domy na wodzie - houseboaty.

Małe domy to przyszłość, zwłaszcza w czasach, kiedy szukamy tańszych rozwiązań, także w ich utrzymaniu. Szybki czas realizacji to dodatkowy atut. Firmy sprzedają szkielety domów dla osób, które lubią, potrafią i chcą dokończyć dom metodą gospodarczą, w stanie deweloperskim oraz domy gotowe do zamieszkania. Ostatnie lata pokazały, że mały dom i ogród to coraz częstsza alternatywa dla mieszkań w blokach. Jeśli ktoś szuka małego domu całorocznego lub letniskowego albo myśli o własnym biznesie i wynajmie małych domów, te targi są dla niego.

Bilety dostępne od 25 pln na: www.ebilet.pl/biznes/targi/twoj-maly-dom/

Harmonogram wydarzenia:

7 października - 10.00 - 18.00
8 października - 10.00 - 18.00
9 października - 10.00 - 17.00


Data i godziny wydarzenia: 7 października 2022 roku,  godz. 10:00
Organizator: PRO MEDIA EXPO
Bilety: Bilety od 25 zł na:
www.ebilet.pl/biznes/targi/twoj-maly-dom/
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście od al. Zielenieckiej lub od strony Ronda Waszyngtona.
Więcej informacji: targi.twojmalydom.pl/