P!nk: Summer Carnival 2023

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
KLIKNIJ [TUTAJ] I POBIERZ INFORMATOR KONCERTOWY
NA
P!NK: SUMMER CARNIVAL 2023 na PGE Narodowym


P!NK OGŁASZA KONCERT W POLSCE
W RAMACH EUROPEJSKIEJ TRASY KONCERTOWEJ W 2023 ROKU

P!NK SUMMER CARNIVAL 2023

16.07.2023 – WARSZAWA – PGE Narodowy
 

credit: Ebru Yildiz

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 12 października o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 13 października o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 14 października o godz. 10:00

P!NK powraca! Koncert zaplanowany jest na 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym.

Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.
Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek 14 października o godz. 10:00.

P!NK mówi: “To były długie trzy lata i tak bardzo brakowało mi muzyki na żywo… Wreszcie nadszedł ten czas! Jestem bardzo podekscytowana powrotem na koncerty w Wielkiej Brytanii i Europie, aby śpiewać, płakać, pocić się i tworzyć nowe wspomnienia z moimi przyjaciółmi. Będzie magicznie!”.

P!NK znana jest z ogromnego talentu i zapierających dech w piersiach występów na żywo. Jej kolejna trasa P!NK's Summer Carnival 2023 będzie dowodem jej fenomenalnej kariery i niezapomnianym doświadczeniem na żywo dla fanów. Kiedy w 2019 roku wokalistka odwiedziła Polskę w ramach trasy P!NK's 2019 Beautiful Trauma lokalne media o jej występie pisały tak:

PGE Narodowy jeszcze nigdy nie był tak różowy! Pink zagrała koncert na najwyższym poziomie. Dwugodzinne show było wypełnione największymi hitami. Mogliśmy usłyszeć zarówno starsze numery takie jak „Who Knew” czy „Get the Party Started”, jak i nowsze „What About Us” czy „Just Like Fire” (…) Co piosenkę czymś nas zaskakiwała! Śpiewała tańcząc, wykonując akrobacje powietrzne, wisząc głową w dół, a nawet lecąc tuż nad publicznością”.  (rmf.fm)

Pink wygrała wszystko, co można było wygrać. Takie koncerty pozostają w sercach na długie lata. W taki sposób prezentują się tylko najlepsi. Pink na tej trasie udowadnia, że wchodzi do światowej ekstraklasy muzycznej”.  (muzyka.dziennik.pl)

P!NK's 2019 Beautiful Trauma to bez dwóch zdań jedno z największych wydarzeń muzycznych, jakie miało miejsce na PGE Narodowym od chwili jego powstania”.  (eska.pl)

Obserwuj P!NK w mediach społecznościowych
Website | Facebook | Instagram | YouTube | TikTok | Twitter

O P!NK:
Debiutując w późnych latach 90., P!NK szybko rozwinęła swoją własną tożsamość, przekształcając popowe piosenki i mocny rockowy wokal w mistrzowskie połączenie. Seria singli numer jeden, miliony sprzedanych albumów i biletów na całym świecie pozwoliły jej utrzymać się w pierwszej dziesiątce przez wiele dekad. P!NK jest jednym z najbardziej komercyjnych zespołów popowych na świecie.

P!NK wydała osiem albumów studyjnych, dwa albumy z największymi przebojami, jeden album live, sprzedała ponad 60 milionów ekwiwalentów albumów i ponad 75 milionów singli. Jest laureatką trzech nagród Grammy (19 nominacji), jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Awards, siedmiu MTV Video Music Awards (w tym laureatką 2017 Michael Jackson Vanguard Award), dwóch MTV Europe Awards, dwóch People's Choice Awards, została uznana za Kobietę Roku Billboardu w 2013 roku i zdobyła zarówno Legend of Live, jak i Tour of the Year za „Beautiful Trauma World Tour" podczas 2019 Billboard Live Awards.


Data i godziny wydarzenia: 16 lipca 2023 roku,  godz. 17:00 -23:00
Organizator: Live Nation Polska
Bilety:
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: środa, 12 października o godz. 10:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: czwartek, 13 października o godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: piątek, 14 października o godz. 10:00
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Prosimy o kieorwanie się do bram wskazanych na Państwa biletach
Więcej informacji: LiveNation.pl