Roztańczony PGE Narodowy 2023

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Edycja w 2022 roku otworzyła nowy rozdział i rozpoczęłą ewolucję naszego wydarzenia, stawiając poprzeczkę bardzo wysoko… pod każdym względem. Jednak w 2023 czeka nas jeszcze więcej emocji, blasku i zabawy na największym obiekcie w Polsce.

Roztańczony PGE Narodowy stał się największą i najpopularniejszą imprezą w kraju. Już 30 września 2023 roku odbędzie się kolejna edycja festiwalu, który ma jeden cel - porwać do tańca publikę w rytmie przebojów, które wszyscy znamy.


Spodziewajcie się Waszych ulubionych artystów, wyjątkowej oprawy i niepowtarzalnej atmosfery. Wszystkie oczy na Roztańczony to hasło, które dalej będzie nam towarzyszyć. Mamy oko na to czego słuchacie najczęściej i na to co wprowadza was w idealny, imprezowy nastrój.

Obserwujcie nasze media społecznościowe uważnie, już niedługo zaczniemy odkrywać pierwsze karty. 2023 będzie najbardziej Roztańczonym rokiem w historii, będziesz z nami?

Sprzedaż biletów ruszyła! Nie czekaj - bilety dostępne na eBilet.pl!Data i godziny wydarzenia: 30 września 2023 roku,  godz. 18:30
Organizator: Krysiak Polska
Bilety: eBilet.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Bramy nr 2, 10, 11
Brama nr 5 - wejście VIP
Brama nr 1 - wejście dla osób z niepełnosprawnościami

Prosimy o kierowanie się do bramy wskazanej na bilecie

Więcej informacji: roztanczonynarodowy.pl
facebook.com/roztanczony
instagram.com/roztanczony_pgenarodowy
tiktok.com/roztanczonypgenarodowy