Roztańczony PGE Narodowy 2023

Edycja w 2022 roku otworzyła nowy rozdział i rozpoczęłą ewolucję naszego wydarzenia, stawiając poprzeczkę bardzo wysoko… pod każdym względem. Jednak w 2023 czeka nas jeszcze więcej emocji, blasku i zabawy na największym obiekcie w Polsce.

Roztańczony PGE Narodowy stał się największą i najpopularniejszą imprezą w kraju. Już 30 września 2023 roku odbędzie się kolejna edycja festiwalu, który ma jeden cel - porwać do tańca publikę w rytmie przebojów, które wszyscy znamy.

Spodziewajcie się Waszych ulubionych artystów, wyjątkowej oprawy i niepowtarzalnej atmosfery. Wszystkie oczy na Roztańczony to hasło, które dalej będzie nam towarzyszyć. Mamy oko na to czego słuchacie najczęściej i na to co wprowadza was w idealny, imprezowy nastrój.

Obserwujcie nasze media społecznościowe uważnie, już niedługo zaczniemy odkrywać pierwsze karty. 2023 będzie najbardziej Roztańczonym rokiem w historii, będziesz z nami?

Sprzedaż biletów ruszyła! Nie czekaj - bilety dostępne na eBilet.pl!Data i godziny wydarzenia: 30 września 2023 roku,  godz. 20:00
Organizator: Krysiak Polska
Bilety: eBilet.pl
Miejsce wydarzenia: PGE Narodowy
Wejście na wydarzenie: Więcej informacji wkrótce
Więcej informacji: roztanczonynarodowy.pl
facebook.com/roztanczony
instagram.com/roztanczony_pgenarodowy
tiktok.com/roztanczonypgenarodowy