Kongres ESG - Polska Moc Biznesu

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Kongres ESG Polska Moc Biznesu odbędzie się 7 listopada 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Polska Moc Biznesu to interaktywne wydarzenie skierowane do przedstawicieli kadry kierowniczej, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski. Uczestnicy konferencji wezmą udział w ponad 30 godzinach wystąpień, dyskusji, spotkań przy okrągłych stołach, a także będą mogli wysłuchać motywujących wystąpień (power speech).

Formuła Kongresu jest hybrydowa - można uczestniczyć w nim fizycznie na obiekcie lub oglądając transmisję on-line, na stronach partnerów medialnych.

Kongres ESG Polska Moc Biznesu to inicjatywa, której nie było dotąd w polskiej przestrzeni publicznej. Wydarzenie tworzy płaszczyznę do debaty na tematy społeczne, gospodarcze, ekologiczne oraz dotyczące zdrowia publicznego i zarządzania biznesem w kontekście trendów światowych, polityki Unii Europejskiej oraz polskiej perspektywy. 

Na Kongresie spotkają się przedstawiciele środowiska biznesu, instytucji naukowych, samorządowych, pozarządowych oraz administracji centralnej. Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Minister Klimatu i Środowiska Anna Moskwa oraz Wicepremier, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński.


Data i godziny wydarzenia: 7 listopada 2022 roku,  godz. 8:00 -22:00
Organizator: Fundacja Czyste Powietrze
Fundacja Pozytywnych Idei
Bilety: Uczestnictwo stacjonarne - od 99 zł
Uczestnictwo online - bezpłatne
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5
Wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: twitter.com/ESGKongers
linkedin.com
YouTube
Facebook.com/Kongres-ESG-Polska-Moc-Biznesu