Wielkie otwarcie Strefy Kibica Sports Bar

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Już 5 listopada, na PGE Narodowym, nastąpi uroczyste otwarcie Strefy Kibica Sports Baru, jedynego takiego miejsca w Warszawie. Od kolejnej soboty zarówno kibice, jak i fani klimatycznych miejsc, będą mogli korzystać z nowego sports baru, którego lokalizacja czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Na wszystkich przybyłych będą czekać konkursy, zabawy, a także wyjątkowi goście - w miejscu kojarzącym się ze sportem nie może bowiem zabraknąć samych sportowców. Będą z nami m.in. Marcin Żewłakow, Michał Żewłakow, Piotr Świerczewski czy Tomasz Kłos. Zwieńczeniem wieczoru będzie wspólne oglądanie meczu Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet – Polska vs Niemcy.

Strefa Kibica Sports Bar to unikatowy projekt przygotowany wspólnie przez operatora PGE Narodowego, markę Tyskie oraz Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe. Głównym założeniem było stworzenie  przestrzeni, w której zarówno kibice, jak i miłośnicy wyjątkowych miejsc będą mogli spędzać wolny czas, organizować spotkania ze znajomymi lub po prostu śledzić relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych.
  


Data i godziny wydarzenia: 5 listopada 2022 roku,  godz. 18:00 -23:00
Organizator: Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe
Bilety: Wstęp darmowy
Miejsce wydarzenia: Strefa Kibica Sports Bar
Wejście na wydarzenie: Brama nr 1, przy Recepcji Głównej
Więcej informacji: facebook.com