Narodowy Dzień Sportu

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Narodowy Dzień Sportu to wielkie święto wszystkich osób aktywnych fizycznie i doskonały pretekst do rozpoczęcia nowego, sportowego życia przez tzw. „kanapowców”. Celem imprezy jest popularyzacja sportu wśród dzieci i dorosłych oraz stworzenie możliwości do poznania i spróbowania swoich sił w nieznanych dotąd dyscyplinach sportowych. Poprzednie edycje imprezy przyciągały tysiące osób, a wydarzenia w ramach NDS były liczone w setkach.

Fundacja Zwalcz Nudę wraz z partnerami z całej Polski organizuje treningi w kraju, angażując lubianych i utytułowanych sportowców, ośrodki sportowe, siłownie i kluby fitness. Co roku w Narodowym Dniu Sportu bierze udział około 300 tysięcy osób i odbywa się około 600 bezpłatnych wydarzeń. Wielkim finałem Narodowego Dnia Sportu piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego w Warszawie.

W wydarzeniu biorą udział setki wystawców, którzy przygotowują bezpłatne treningi, pokazy, konkursy, warsztaty i wiele więcej. Narodowy Dzień Sportu jest więc świetną okazją do rozpoczęcia swojej sportowej przygody w bardzo prosty sposób oraz okazją do zaktywizowania całych rodzin do wspólnego uprawiania sportu. W tym roku Piknik rodzinno-sportowy na błoniach PGE Narodowego odbędzie się 17 września, w niedzielę, w godz. 12.00-17.00.


Data i godziny wydarzenia: 17 września 2023 roku,  godz. 12:00 -17:00
Organizator: Fundacja Zwalcz Nudę
Bilety: Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Błonia PGE Narodowego (przy bramie numer 11 i przy PKP Stadion)
Więcej informacji: facebook.com/NarodowyDzienSportu
instagram.com/narodowydziensportu