8. Nocny Półmaraton Praski i Piątka Praska

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Już drugiego września na błoniach PGE Narodowego wystartuje 8. edycja Półmaratonu Praskiego! Na zawodników jak co roku czekać będzie szybka trasa, sprzyjająca biciu rekordów oraz mnóstwo mocnej, sportowej energii! Zapisy ruszyły!

Po raz ósmy na warszawskiej Pradze w letni, wrześniowy wieczór tysiące zawodników pobiegnie znaną z poprzednich edycji trasą wiodącą przez główne ulice prawobrzeżnej Warszawy.

,,Naszym celem jest wytyczenie i przygotowanie trasy, tak aby była ona jak najbardziej przyjazna dla zawodników – zarówno amatorów, jak i zawodowców. Będzie szybko i płasko, co – mamy nadzieję – pomoże uczestnikom w realizacji założonych czasów. Nawiązuje do tego tegoroczne motto Półmaratonu ,,Poczuj się jak Zwycięzca”. Chcemy, aby każdy startujący niezależnie od wyniku miał poczucie wygranej – ze sobą, z własnymi słabościami, stresem itd. i po prostu czerpał jak największą radość z biegania” – mówi Sławomir Szczęsny, Dyrektor Biegu.

Start, meta oraz całe miasteczko zawodów (scena, foodtrucki, strefa kibica etc.) znajdą się na błoniach PGE Narodowego, co znacznie ułatwi zawodnikom logistykę i pomoże zaoszczędzić sporo stresu. Półmaraton wystartuje o godzinie 20.30.

Partnerem technicznym biegu jest adidas.


Data i godziny wydarzenia: 2 września 2023 roku,  godz. 17:00 -23:59
Organizator: Stowarzyszenie Warszawski Klub Biegacza
Bilety: www.polmaratonpraski.pl
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Błonia PGE Narodowego
Więcej informacji: www.polmaratonpraski.pl
www.facebook.com/PolmaratonPraski