Zamknij

Targi Ślubne Wedding

Jeden dzień Targów- tysiąc powodów, by na nie przyjść. Wyjątkowa formuła targów sprawia, że Targi Ślubne Wedding to najchętniej odwiedzane targi ślubne w Polsce.

W jednym miejscu i jednego dnia czekają na Was dziesiątki sprawdzonych i profesjonalnych usługodawców, z którymi możecie się poznać osobiście przed współpracą podczas przygotowywania uroczystości. Znajdziecie tu najlepsze marki ślubne, najnowsze trendy i mnóstwo inspiracji.

Weźmiecie udział w praktycznych warsztatach, posłuchacie porad najlepszych specjalistów z branży oraz zdobędziecie cenne nagrody i upominki, a przede wszystkim wyjątkowe rabaty – przygotowane specjalnie dla uczestników targów!

Co więcej, każdy może mieć świetną pozycję w mediach społecznościowych czy dynamiczną stronę internetową, ale osobiste spotkania mogą znacznie ułatwić podjęcie ostatecznych decyzji. Zamiast bezcelowo przeszukiwać kolejne witryny internetowe, możesz porozmawiać twarzą w twarz z potencjalnymi dostawcami – ludźmi, którzy służą Ci pomocą w najważniejszym dniu, więc jest to najlepszy sposób, aby upewnić się, że naprawdę „klikasz” z odpowiednim dostawcą.


Data i godziny wydarzenia: 22 października 2023 roku,  godz. 10:00 -17:00
Organizator: Leo Project Beata Obidzińska
Bilety: 40 pln / osoba
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście - brama nr 5,
wjazd - brama nr 6
Więcej informacji: targiSLUBNEwedding.pl
Facebook
Instagram