CEKE 2023 – Central Europe Knives Exhibition

Central Europe Knives Exhibition (CEKE) to coroczna międzynarodowa wystawa noży, broni białej, sprzętu i materiałów do knifemakingu, odbywająca się od 2004 roku. Tegoroczna edycja odbędzie się w Warszawie, 21 października na PGE Narodowym. Jest to największe wydarzenie tego typu w Europie Środkowej i Wschodniej, a także jedno z największych w Europie.

Wystawę organizuje Fundacja Wsparcia Polskiego Rzemiosła i Dziedzictwa Cechowego Polski wraz ze społecznością Knives.pl, a jej celem jest stworzenie platformy dla miłośników noży, producentów i dystrybutorów, gdzie mogą spotkać się, wymienić doświadczenia i zaprezentować swoje wyroby. Na wystawie prezentowane są noże takie jak scyzoryki, noże składane, noże kuchenne, noże myśliwskie, brzytwy, a także narzędzia i akcesoria do tworzenia własnych dzieł. Wiele znanych marek i producentów noży bierze udział w CEKE, głównym partnerem wystawy jest firma Militaria.pl a partnerami wystawy - Polish Custom Knives i Sharg.pl.

Wizyta na Central Europe Knives Exhibition to wspaniała okazja, aby zapoznać się z różnymi rodzajami noży i ostrości wszelakich, poznać twórców i producentów, porozmawiać z ekspertami, wymienić doświadczenia i poznać nowe trendy w branży nożowej. Wystawa skierowana jest zarówno do hobbystów, jak i profesjonalistów z branży nożowej.


Data i godziny wydarzenia: 21 października 2023 roku,  godz. 10:00 -18:00
Organizator: Fundacja Wsparcia Polskiego Rzemiosła i Dziedzictwa Cechowego Polski
Bilety: Bilet normalny - 40 zł,
bilet ulgowy - 20 zł
Miejsce wydarzenia: Centrum Medialne (SMC)
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5 (od ul. Wybrzeże Szczecińskie)
Więcej informacji: Facebook - CEKE
Instagram - CEKE