25. edycja Audio Video Show 2023

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Audio Video Show jest wystawą sprzętu audio-video oraz kina domowego, mającą w 2023 r. swoją jubileuszową, dwudziestą piątą edycję. Ze swoimi 20 tysiącami metrów kwadratowych ekspozycji jest trzecią co do wielkości imprezą tego typu na świecie.

Audio Video Show to najnowsze produkty i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Na wystawie można zobaczyć wszystkie elementy wchodzące w skład domowych systemów audiowizualnych, tj. telewizory, projektory, sprzęt hifi oraz słuchawki. Ideą jaka przyświeca organizacji imprezy jest umożliwienie wszystkim zwiedzającym osobistego zapoznania się z możliwościami prezentowanych urządzeń. 

Z tego względu wystawa, podobnie jak inne tego typu imprezy odbywające się na całym świecie, nie odbywa się w zatłoczonym i głośnym centrum targowym, lecz w lożach VIP PGE Narodowego oraz luksusowych warszawskich hotelach - Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Znajdujące się tam apartamenty i sale konferencyjne mają za zadanie zbliżyć sprzęt do słuchaczy, stwarzając warunki podobne do tych w naszych domach.

Audio Video Show to jedyne miejsce gdzie można osobiście posłuchać i obiektywnie porównać tak wiele znakomitych urządzeń z praktycznie wszystkich pułapów cenowych. W jednym miejscu, bez presji sprzedawcy, bez proszenia, bez zobowiązań. To także niepowtarzalna szansa, aby zapoznać się z możliwościami najdroższych urządzeń ze świata, z których wiele sprowadzono do Polski tylko na czas wystawy. Audio Video Show to jednak nie tylko prezentacje sprzętu. Równolegle z nimi odbywają się liczne seminaria poświęcone tematyce audio-video.

Audio Video Show


Data i godziny wydarzenia: 28 października 2023 roku,  godz. 10:00 -20:00
Organizator: Adam Mokrzycki Services
Bilety:
Bilet - 50 PLN, karnet na 3 dni - 75 PLN
Młodzież do lat 16 - wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Loże PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 1 i 5
Więcej informacji: www.audioshow.pl/pl/main