Zamknij

Targi Małych Domów "Twój Mały Dom"

Zapraszamy na IV edycję targów "Twój Mały Dom", dedykowanych domom do 70 m2. Warto jednak pamiętać, że te same firmy w swojej ofercie mają także większe domy. To oznacza, że w trakcie targów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Tematem małych domów Polacy interesują się już jakiś czas, ale obecnie widać znaczący wzrost zainteresowania daną architekturą. Stawiamy je na działkach rekreacyjnych, ale także jako domy całoroczne.

Mały dom to często rozwiązanie tańsze od mieszkania lub dużego domu. Co więcej, mały dom też może być luksusowy. To od inwestora zależy czy będzie to wersja ekonomiczna, czy opcja „na bogato”. Dodatkowo mały dom to dużo szybszy czas budowy, a mniejszy metraż to niższe koszty utrzymania i dużo mniej sprzątania - a zaoszczędzony czas lepiej spędzić w swoim ogrodzie.

Małe, mobilne domy dają nam jeszcze jedno – wolność. Dziś mieszkamy pod Warszawą, jutro „przenosimy” dom na południe Włoch. Biznes też lubi małe domy. Coraz częściej pojawiają się na kempingach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Powstaje coraz więcej nowych miejsc wypoczynkowych, które w swojej ofercie mają tylko noclegi w małych domach.

W trakcie targów będzie można zobaczyć na żywo domy pokazowe i porozmawiać z ekspertami na temat technologii w jakiej zostały zbudowane. To idealna okazja do tego, żeby wybrać dla siebie
idealny mały dom.

Targi "Twój Mały Dom" to szeroki wybór:
– domy typu Tiny House,
– domy mobilne,
– domy modułowe,
– domy z kontenerów,
– domy szkieletowe,
– domy na wodzie.

Targi "Twój Mały Dom" to święto dla osób zainteresowanych – małymi domami, którzy wiedzą, że - małe jest piękne i praktyczne.

Godziny wydarzenia:
  • piątek, 6 października - od 10 do 18
  • sobota, 7 października - od 10 do 18
  • niedziela, 8 października - od 10 do 17!

Data i godziny wydarzenia: 8 października 2023 roku,  godz. 10:00
Organizator: PRO MEDIA EXPO
Bilety: Bilety dostępne online od 35 zł
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego, przed bramą nr 1 (od Al. Zielenieckiej)
Wejście na wydarzenie: Błonia PGE Narodowego, przed bramą nr 1 (od Al. Zielenieckiej)
Więcej informacji: Facebook - strona
Facebook - wydarzenie
Instagram
Oficjalna strona internetowa targów