Ogólnopolskie Targi Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich Woolfashion. Edycja wiosenna 2024

Świat Inspiracji zaprasza do świata włóczki, czyli na wiosenną, szóstą już edycję Ogólnopolskich Targów Włóczki i Akcesoriów Dziewiarskich WOOLFASHION. Będzie to największe, najbardziej kreatywne dziewiarskie wydarzenie w Polsce. Odbędzie się 2 marca 2024 r. w Biznes Klubie PGE Narodowego.

Zapraszamy serdecznie fanki i pasjonatki dziergania, które chcą rozwijać swoje umiejętności, a także osoby początkujące, które stawiają pierwsze kroki w tym hobby i chcą dowiedzieć się, jak zacząć czerpać przyjemność z nowego zajęcia. Jeżeli dopiero zaczynasz - będziesz miała okazję kupić w jednym miejscu wszystko, co niezbędne i zasięgnąć rady doświadczonych dziewiarek. Jeśli jesteś pasjonatką dziewiarstwa, wyplatania koszyków ze sznurków lub koronkarstwa - znajdziesz tu wiodących sprzedawców włóczek, sznurków i kordonków. Poznasz najnowsze trendy dziewiarskie. Spotkasz osoby, które do tej pory znałaś tylko z sieci, a także nawiążesz relacje z ulubionymi sprzedawcami włóczki. Będziesz także miała okazję wziąć udział w warsztatach, których tematyka dobrana jest do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania uczestniczek.

W tej edycji targów proponujemy aż 9 warsztatów:
 1. Podstawy żakardu z Karoliną Adamczyk - Kroopa Knits. 
 2. Przędzenie włóczki na wrzecionie z Marzeną Chudzicką - Tkane na okrągło.
 3. Poznaj tajniki entrelac z Marysią Walczak - Motando.
 4. Różne kształty chust na drutach z Iwoną Eriksson
 5. Zaprojektuj swój sweter na drutach z Dorotą Morawiak-Lichotą  - Knitolog. 
 6. Wyplatamy koc na rękach z Agnieszką Dąbrowską-Wyplatamy. 
 7. Dzianina dwustronna z Joanną Michalak. 
 8. Szydełko tunezyjskie bez tajemnic z Marysią Walczak-Motando. 
 9. Przepis na własny biznes handmade z Małgorzatą Sową i Karoliną Mackiewicz - Biznes bez cukru.

Targi będą otwarte dla odwiedzających w godzinach 10.00 - 18.00.

Wstęp jest biletowany.

Więcej szczegółów o targach oraz bilety znajdziesz na stronie woolfashion.plPomysłodawczynią i organizatorką wydarzenia jest Małgorzata Penkala. Od 10 lat łączy prowadzenie firmy Świat Inspiracji z pracą na etacie. Pomysłodawczyni i organizatorka 9  konferencji dla kobiet ECO-KOBIETA, w których uczestniczyło ponad 300 kobiet i wystąpiło ponad 30 prelegentek/ów. Współtworzyła grupę dla rękodzielniczek Kreatywna Emma. Była współgospodynią comiesięcznych „Kreatywnych spotkań przy kawie” oraz gospodynią spotkań offline w ramach grupy Świat Inspiracji podczas pandemii. Ponad rok prowadziła zajęcia dziewiarskie Rękodzielnia w Domu Kultury Świt na warszawskim Targówku. Zawsze chętnie podejmuje się wyzwań, w których może wykorzystać swój talent organizatorski oraz wytrwałość i upór w dążeniu do osiągnięcia założonego celu. Czuje się spełniona i szczęśliwa tylko wtedy, gdy wykonuje pracę, która daje kontakt z ludźmi. Jej misją jest inspirowanie kobiet do wychodzenia z domu i do poszukiwania swojej pasji. Laureatka nagrody „Diament kobiecego biznesu” Magazynu Law Business Quality za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki. 

Instagram


Data i godziny wydarzenia: 2 marca 2024 roku,  godz. 10:00 -18:00
Organizator: Świat Inspiracji Małgorzata Penkala
Bilety:
 • W przedsprzedaży do 1 marca 2024 r. do godz. 24:00 - bilet 25 zł
 • W dniu targów – 30 zł
Dostępne na stronie www.woolfashion.pl
Miejsce wydarzenia:
Biznes Klub
Wejście na wydarzenie:
Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: