Readystockfair

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Hurtowych na PGE Narodowym w Warszawie! W dniach 25-26 września 2024 roku odbędą się Targi Readystockfair. To wydarzenie o charakterze B2B, gromadzące jako wystawców producentów, importerów, dystrybutorów z całej Europy oraz prezentujące szerokie możliwości handlowe i biznesowe.

Dlaczego warto wziąć udział?
  • Wystawcy z różnych branż: Targi gromadzą przedstawicieli takich sektorów jak wyposażenie domu, małe AGD, narzędzia, chemia gospodarcza, tekstylia, upominki, dekoracje, artykuły promocyjne, kosmetyki, zabawki, artykuły biurowe i szkolne, ale również artykuły reklamowe. To świetna okazja, aby zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiemu audytorium lub nawiązać kontakty z nowymi dostawcami.
  • Networking na najwyższym poziomie: Targi to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi, dostawcami, klientami oraz ekspertami z branży. Spotkania twarzą w twarz sprzyjają budowaniu trwałych relacji biznesowych.
  • Międzynarodowi wystawcy i odwiedzający – będzie można nawiązać relacje biznesowe z firmami z całej Europy.
Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony Targów readystockfair.com, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat programu, wystawców oraz możliwość rejestracji.
Nie przegap okazji, aby być częścią tego wyjątkowego wydarzenia!Data i godziny wydarzenia: 26 września 2024 roku,  godz. 10:00 -16:00
Organizator: Readystockfair sp. z o.o.
Bilety: Darmowe bilety do pobrania na: readystockfair.com
Miejsce wydarzenia: Biznes Klub
Wejście na wydarzenie: Wejście piesze - brama nr 5
Wjazd na parking podziemny - brama nr 6
Więcej informacji: readystockfair.com
Facebook
YouTube
Linkedin
TikTok