Zamknij

Warszawska Strefa Kibica: Polska - Francja

W czerwcu błonia PGE Narodowego staną się sercem piłkarskich emocji, tworząc biało-czerwone miasteczko miłośników piłki nożnej. W wyjątkowej atmosferze będziemy mogli dopingować i przeżywać emocje towarzyszące oglądaniu sportowych zmagań Polaków podczas UEFA Euro 2024.

Transmisje meczów nasi goście będą mogli zobaczyć na specjalnie przygotowanym telebimie, który zapewni najlepszy możliwy odbiór widowiska. Czekać na nich będą także różnorodne strefy wypoczynkowe, zorganizowane we współpracy z naszymi partnerami. Wśród atrakcji znajdą się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej. Przygotowane zostaną również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami. Wszystko to w plenerze, na  zielonych błoniach, sąsiadujących z największym stadionem w Polsce.

Wszelkie informacje związane z Warszawską Strefą Kibica będą publikowane na bieżąco na dedykowanej stronie internetowej – strefakibica.com. Liczba miejsc w strefie będzie ograniczona. Na jej terenie jednocześnie będzie mogło się znajdować maksymalnie około 10 tysięcy kibiców. Wydarzenie jest bezpłatne i nie wymaga generowania biletu wstępu. 

Piłka nożna w Polsce to nie tylko sport, ale też silny czynnik integracyjny. Wierzymy, że Warszawska Strefa Kibica stanie się symbolem spotkań, gdzie osoby z różnych środowisk i pokoleń połączą się w jednym celu – wsparcia naszej drużyny. Liczymy, że emocje towarzyszące rozgrywanym spotkaniom piłkarskim w ramach UEFA EURO 2024 rozgrzeją serca tysięcy Polaków i zagrzeją biało-czerwonych do zwycięstwa! 

Organizatorem Warszawskiej Strefy Kibica jest PGE Narodowy, a partnerami głównymi m.st. Warszawa oraz Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

Więcej informacji na: strefakibica.comData i godziny wydarzenia: 25 czerwca 2024 roku,  godz. 15:00 -22:00
Organizator: PGE Narodowy
Bilety: Wstęp darmowy
Miejsce wydarzenia: Błonia PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Skrzyżowanie ulicy Ryszarda Siwca z terenem dawnego parkingu P+R, od strony parkingu na błoniach.
Więcej informacji: strefakibica.com