Zamknij

AZS Inline Alpine Cup

Cykl AZS Inline Alpine Cup to cykliczne spotkania z wrotkarstwem alpejskim organizowane przez SWFiS Politechniki Warszawskiej oraz KU AZS Politechniki Warszawskiej.

Zawody są dostępne dla wszystkich i mają za zadanie promować w łatwy i przystępny sposób dyscyplinę jaką jest inline alpine. Aby wystartować w zawodach trzeba posiadać rolki, umieć na nich jeździć, posiadać kask i ochraniacze, a w reszcie pomożemy my, czyli wielka rolkarska rodzina. Inline alpine (wrotkarstwo alpejskie) to dyscyplina wrotkarstwa polegająca na pokonywaniu w jak najszybszy sposób trasy wyznaczonej za pomocą tyczek - zupełnie jak w narciarstwie alpejskim. O bezpieczeństwo zawodników na każdych zawodach dba specjalnie wykwalifikowany ratownik.

Celem zawodów jest przybliżenie dyscypliny sportu poprzez możliwość rywalizacji oraz sprawdzenia swoich umiejętności na trasie slalomów oraz gigantów. Na każdych zawodach na zawodników czekają dyplomy i upominki, a najlepszych zawodników w całym cyklu nagrodzimy specjalnymi prezentami. Serdecznie zapraszamy rolkarzy chcących spróbować swoich sił! Do zobaczenia na AZS Inline Alpine Cup!Data i godziny wydarzenia: 25 czerwca 2024 roku,  godz. 18:00 -21:00
Organizator:
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Warszawskiej
Bilety: Wstęp wolny
Miejsce wydarzenia: Tereny zewnętrzne PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Okolice bramy nr 11
Więcej informacji: azs.waw.pl/inlinealpine/