Mikołaj z Trójką na Narodowym

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 6 grudnia 2013 r., godz. 17:00-22:00
Wstęp wolny! 
Organizator:
 Polskie Radio Program 3 i Stadion Narodowy

Akredytacje dla mediów

"Lista Przebojów Programu 3" na żywo, występy chórów gospel i orkiestry, konkursy z super nagrodami i akcja charytatywna SOS Wioski Dziecięce - to tylko niektóre z punktów programu niezwykłej imprezy organizowanej na Stadionie Narodowym 6 grudnia 2013 r. Wstęp wolny!

Spędź mikołajkowy wieczór w najlepszym towarzystwie. Na specjalnej scenie na płycie Stadionu Narodowego Marek Niedźwiedzki i Piotr Baron poprowadzą na oczach tysięcy widzów słynną trójkową listę przebojów. Na żywo swoje utwory wykonają: Waglewski, Fisz i Emade, Anna Maria Jopek, Myslovitz, Red Box, Artur Andrus, Piotr Bukartyk, Stanisław Sojka oraz Ania Rusowicz.Lista Przebojów Programu 3 zacznie się jak zawsze o godz. 19, a poprzedzą ją występy chórów gospel: Sienna Gospel Choir i Sienna Yama Gospel Choir oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej.

Przez cały wieczór w licznych konkursach wygrać będzie można m.in. bilety na ekstremalne show Nitro Circus Live, które odbędzie się na Stadionie Narodowym już 14 grudnia, bilety na Rajd Barbórka, organizowany 7 grudnia, oraz zestawy prezentów od radiowej Trójki i Stadionu Narodowego.

Mikołajki to święto uwielbiane przez dzieci, nie zabraknie więc atrakcji dla najmłodszych. Przy świątecznych stacjach będą oni mogli przygotować kartki świąteczne i ozdoby choinkowe, nauczyć się lepienia w glinie, napisać list do Świętego Mikołaja i przygotować wigilijne potrawy. Przed Bożym Narodzeniem nie zapominamy też o dzieciach, które są opuszczone i samotne. Każdy będzie mógł im pomóc wspierając znaną akcję stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Początek imprezy o godz. 17:00, „Lista Przebojów” Trójki rozpocznie się jak zawsze o godz. 19:00. Transmisji tej wyjątkowej audycji będzie można wysłuchać na antenie Programu 3.

Mikołaj z Trójką na Narodowym to wydarzenie bezpłatne!

Powrót