Targi Mieszkaniowe Nowy Dom, Nowe Mieszkanie

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.
Data: 25-26 stycznia 2014 roku, godz. 10:00-17:00
Organizator: Murator EXPO
Więcej informacji: http://targimieszkaniowe.pl

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to największa i najważniejsza impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości, a Murator EXPO to niekwestionowany lider wśród organizatorów targów w Polsce. Swoją, bogatą ofertę zaprezentuje blisko 100 firm deweloperskich, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych oraz agencji nieruchomości. To co z pewnością zwracać będzie szczególną uwagę osób poszukujących nowego mieszkania to oferta blisko tysiąca mieszkań spełniających warunki programu Mieszkanie dla Młodych.

BILET WSTĘPU kosztuje 15 złotych.

Dzieci do lat 12 wchodzą bezpłatnie w towarzystwie dorosłych opiekunów. Osoby z widoczną niepełnosprawnością wchodzą w towarzystwie opiekuna na teren targów bez konieczności zakupu biletu wstępu.

Dogodne wejście bramami 1, 2 oraz 11.

Parkingi dla odwiedzających Targi:

  • bezpłatne: zewnętrzne parkingi przy Stadionie wzdłuż Al. Zielenieckiej
  • płatne: wewnętrzny parking podziemny Stadionu, wjazd bramą nr 4 od ul. Wybrzeże Szczecińskie

Odwiedzający otrzymają m.in.: mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji warszawskiej, Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

Powrót