https://pgen.pl/assets/cache/af6b90848995af5d4e0ee9af62d24377_750_319_optim.jpg
Sprawdź, jak inwestować na rynku finansowym

4 sierpnia w Sali Barcelona PGE Narodowego odbędzie się event iMarketsLive Dream Team. Dream Team to zespół, którego celem jest edukacja społeczeństwa w zakresie inwestycji. 

Oto, czego można się spodziewać podczas eventu:

  1. Najlepszej wartości tradingowej w Polsce.
  2. Poznania najlepszych narzędzi umożliwiających analizę rynku.
  3. Nauki od podstaw - jeżeli do tej pory nie wiesz, jak tradować, my nauczymy Cię tego w jeden dzień.
  4. Nauki od jednego z najlepszych traderów z USA.
  5. Nauki od najlepszych traderów Dream Team.
  6. Szkolenia z najlepszą trenerką mentalną w Polsce.
  7. Poznania najskuteczniejszej strategii tradingu Dream Team.

Dodatkowe informacje nt. wydarzenia znajdują się na jego profilu Fb: www.facebook.com. Bilety są dostępne już od 99 zł: pgenarodowy.pl/5a58b.

PGE Narodowy to miejsce idealne to organizacji wydarzeń biznesowych, m.in.: prezentacji, szkoleń, konferencji czy targów. Obiekt posiada największy w Warszawie kompleks konferencyjny, który jest zaplanowany tak, aby Klienci mogli dowolnie kształtować jego przestrzeń, tworząc wybrane konfiguracje sal i ich wyposażenia. Doskonała lokalizacja i nowoczesne wyposażenie PGE Narodowego budują prestiż miejsca spotkań biznesowych.


Sala Barcelona, w której odbędzie się event, jest w stanie pomieścić aż 240 osób i ma 305 m2 powierzchni. Sala ma dostęp do sieci Wi-Fi oraz systemu Digital Signage. Dodatkowym atutem jest stały dostęp do światła dziennego, co jest niezwykle ważne dla komfortu uczestników całodziennych wydarzeń.

Aby porozmawiać o organizacji wydarzenia biznesowego na PGE Narodowym, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: +48 22 295 95 55, sprzedaz@2012plus.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Link skrócony: www.stdn.pl/1b5da

Co o tym sądzisz?