Targi Ślubne WEDDING

To jest wydarzenie archiwalne, które już się odbyło. Aby zobaczyć kalendarz aktualnych wydarzeń przejdź tutaj.


Data: 25-26 Listopada 2017 roku, godz. 10.00-18.00
Organizator: Magazyn WEDDING www.e-wedding.pl
Bilety: Online www.targislubnewedding.pl i w kasach biletowych przed wejściem
Miejsce wydarzenie: Biznes Klub PGE Narodowego
Wejście na wydarzenie: Wejście bramą nr 5, wjazd bramą nr 6
Więcej informacji: www.targislubnewedding.pl

Największa ślubna inspiracja tego sezonu!

WEDDING magazyn ślubny oraz portal e-wedding.pl zaprasza na największe wydarzenie ślubne roku – Targi Ślubne WEDDING – 25-26 listopada 2017. Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele. Targi Ślubne WEDDING skierowane są do Par Młodych pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. Pary Młode, które odwiedzą Targi ślubne WEDDING czeka wyjątkowa okazja, aby zostać gwiazdą programów TVN Style, które prowadzi Izabela Janachowska.


Targi Ślubne WEDDING to inspirujące wydarzenie dla Par Młodych, ale także dla świadków, rodziny i ich przyjaciół. Nie zabraknie atrakcyjnych prezentacji, występów artystycznych, licznych konkursów z cennymi nagrodami, lekcji  i pokazów tańca oraz widowiskowych pokazów mody ślubnej,  które poprowadzi Rafał Maślak – model, juror  i bloger modowy. 

Za choreografię pokazów odpowiedzialny będzie utytułowany tancerz i choreograf  Żora Korolow. 


W trakcie dwóch dni targowych odbywać się będą ogólnie dostępne warsztaty i panele dyskusyjne z profesjonalistami z różnych dziedzin. Poprowadzi je Katarzyna Gajek wedding plannerka gwiazd,   niekwestionowany autorytet w zakresie planowania i organizacji uroczystości ślubnych.

Nietuzinkowi i kreatywni wystawcy przygotowali nie tylko wyjątkowe promocje i rabaty ale, pokażą inspiracje w każdej kategorii od biżuterii, dekoracji, kulinariów przez wizaż, stylizacje fryzów aż do mody ślubnej zarówno dla niej jak i dla niego. 

Zapraszamy na najlepszy weekend ślubnych inspiracji w Polsce. Nie może Was  zabraknąć!

Więcej na www.targislubneweding.pl